ایالات متحده به پیشنهادهای امنیتی روسیه پاسخ داده است

خبر عجیب

شفقنا- وزارت خارجه روسیه تایید کرد که جان سالیوان سفیر واشنگتن در مسکو به پیشنهادات امنیتی آمریکا به روسیه پاسخ داده است.

به گزارش شفقنا از مهر، مقامات آمریکایی روز چهارشنبه گفتند که پاسخ کتبی به درخواست های امنیتی روسیه به مسکو ارسال شده است.

به گزارش راشا تودی، جان سالیوان سفیر آمریکا در روسیه وارد وزارت امور خارجه در مسکو شد و به پیشنهادات آمریکا درباره تضمین های امنیتی (ارائه شده از سوی مسکو) به صورت کتبی پاسخ داد.

به گزارش الجزیره به نقل از تاس، وزارت خارجه روسیه تایید کرد که پاسخ کتبی از واشنگتن در مورد تضمین های امنیتی دریافت کرده است.

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اخیرا گفت که مسکو منتظر است تا ایالات متحده به پیشنهاد تضمین های امنیتی خود پاسخ دهد.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که با وجود اختلافات بین دو کشور، پیشنهادات مسکو قبلا به ایالات متحده ارسال شده است.

وی افزود: در جریان دیدار سرگئی ریابکوف وزیر امور خارجه روسیه و کارن دونفرید معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور اروپا و اوراسیا در مسکو، پیشنهاد روسیه به واشنگتن ارائه شد و اکنون منتظر پاسخ آنها هستیم.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در دیدار مجازی با همتای آمریکایی جو بایدن در 7 دسامبر، خواستار تضمین عدم گسترش ناتو به سمت شرق و ساخت سیستم های دفاعی در همسایگان مسکو شد.

  نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری اعلام شد / ثبت نام از 23 آذرماه آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید