از کارکنان نظام مهندسی ساختمان یزد تجلیل شد

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجتبی فرهمند رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد وی گفت: وی در مراسم تجلیل از بانوان کارمند سازمان، نقش بانوان در اداره، هدایت و تصمیم گیری در جامعه را یکی از شاخص های اصلی توسعه منابع انسانی در کشورها برشمرد و گفت: متاسفانه ما یک راه درازی در پیش است، اما امیدواریم با نقش آفرینی زنان در کشور شاهد ارتقای این ویژگی های توسعه ای باشیم.

وی با ابراز خرسندی از اینکه در حوزه نظارت و ساخت و ساز نگاه جنسیتی وجود ندارد، گفت: خوشبختانه برخلاف سایر رشته ها، در نظام مهندسی عمران شاهد تبعیض جنسیتی نیستیم و زنان سهم قابل توجهی در حوزه های مختلف ساختمانی دارند. ساختار کشور را دارند که امیدواریم روز به روز جامع تر و کامل تر شود.

مهندس فرهمند در ارتباط با عملکرد قابل قبول کمیسیون بانوان سازمان نظام مهندسی استان یزد وی گفت: تصمیمات اصلی این کمیسیون در سال های اخیر حاکی از دلسوزی، مهربانی، جامعیت و سایر محاسن است که نشان از رشد جامعه زنان در نظام مهندسی دارد.

وی با تقدیر و تشکر از بانوان نظام مهندسی به دلیل ایفای نقش بسیار مهم در عرصه ساخت و ساز در استان خاطرنشان کرد: تمامی وظایف نظارتی و اجرایی به بانوان محول شده است زیرا دقت بالایی دارند به بهترین نحو و با تمام وجود. می توان گفت که این یک سرمایه گذاری بزرگ برای سازمان است.

رئیس سازمان عمران استان یزد در پایان با ابراز امیدواری از اینکه شاهد ارتقای جایگاه بانوان در سطوح عالی کشور باشیم، گفت: به حضور بانوان در عرصه های مختلف خوشبین هستیم چرا که بی شک سوگیری بانوان اتفاق خواهد افتاد. .

  سفرهای رسمی کشور نمونه ای از اصطلاح "پزشک چرخشی" است.

گفتنی است در پایان این جلسه از کارکنان سازمان عمران استان و نمایندگی های شهرستان ها تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید