آماده توسعه همکاری های متقابل با دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم

آماده توسعه همکاری های متقابل با دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: آمادگی داریم همکاری های متقابل را با دانشگاه علوم پزشکی ایران بیشتر توسعه دهیم.

به گزارش موج نیوز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل اللهگانی در نشست مشترک با دکتر پازوکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، افزود: آمادگی داریم شریکی مطمئن برای مردم ایران باشیم. دانشگاه علوم پزشکی در تدوین برنامه های توسعه.«بیایید باشیم.
وی حوزه سلامت را در اولویت اقدامات حمایتی از بانک رفاه کارگران عنوان کرد و افزود: حمایت از حوزه سلامت رویکرد اصلی بانک اجتماعی از گذشته تاکنون بوده و این رویکرد قبل از اپیدمی تاج نیز وجود داشته است.
دکتر علاقگانی با بیان اینکه الگوی حمایتی بانک رفاه متفاوت و منحصر به فرد است، ارائه خدمات حمایتی در قالب مسئولیت های اجتماعی را یکی از مهم ترین تفاوت ها عنوان کرد و گفت: تلاش کرده ایم حوزه سلامت و این مهم را پیشرو داشته باشیم. موضوع مهمی در تمامی شرکت ها و هلدینگ های بانک اجرا و اعمال شده است.
به گفته وی، کمک های بلاعوض به دانشگاه های علوم پزشکی، مشارکت در ساخت خوابگاه های دانشجویی، خرید آمبولانس تعدادی از بیمارستان ها، پرداخت هزینه خدمات درمانی کشور، خرید اوراق داوطلبانه برای تامین مالی سازمان بیمه سلامت، مشارکت در تجهیز تعداد زیادی از بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور، ساخت مراکز بهداشتی درمانی در مناطق فقیرنشین و غیره. بخشی از اقدامات حمایتی بانک رفاه اجتماعی در سال های اخیر در حوزه بهداشت و درمان است که در قالب مسئولیت های اجتماعی اجرا می شود.
دکتر علاقگانی در پایان به برخی از اقدامات حمایتی بانک رفاه کارکنان بیمارستان های کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور با حمایت مالی بانک رفاه در حال ساخت است. در زاهدان. همچنین بیمارستان 1000 تختی شهدای تجریش با حمایت 300 میلیارد تومانی، بیمارستان بندرعباس با حمایت 200 میلیارد تومانی، بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد با حمایت 30 میلیارد تومانی و …. از دیگر بیمارستان هایی هستند که با مشارکت مالی بانک رفاه کارگران در حال ساخت هستند.
پازوکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در این نشست گفت: بانک رفاه کارگران همواره پشتیبان دانشگاه علوم پزشکی ایران در پیشبرد موارد بوده و از حمایت های این بانک قدردانی می کنیم.
وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایران آمادگی تداوم توسعه همکاری های متقابل با بانک رفاه کارگران را دارد.
پازوکی توسعه همکاری های متقابل دانشگاه علوم پزشکی ایران و بانک رفاه کارگران را موجب ارتقای بهره وری خدمات سلامت دانست و خاطرنشان کرد: در نهایت مردم شریف ایران اسلامی از توسعه این همکاری ها بهره مند خواهند شد.

  برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید