90 باشگاه اسنوکر دارای مجوز در آذربایجان شرقی هستند

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سیدجلال میرمحمدی وی با اشاره به لیگ بیلیارد آذربایجان شرقی گفت: این مسابقات در دو گروه با حضور هشت تیم از سراسر استان برگزار می شود.

رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولینگ آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در لیگ استانی چهار تیم ایران زمین، شهرام خان، فرشباف و شهرستان اهر در گروه A و چهار تیم ستاره، قاج، هادی فرش به مصاف هم خواهند رفت. و امپراطور در گروه B رقابت خواهند کرد.

وی ادامه داد: هفته اول این مسابقات جمعه گذشته به میزبانی باشگاه شهرام خان برگزار شد و قرار است هر جمعه میزبان این باشگاه باشد.

میرمحمدی می گوید: سعی می کنیم تا قبل از عید مسابقات لیگ بیلیارد را تمام کنیم، بنابراین مسابقات سال آینده اسنوکر نگه داشتن.

وی افزود: با هماهنگی هایی که با فدراسیون انجام داده ایم قصد داریم مسابقات کشوری را میزبانی کنیم و در صورت موافقت با این درخواست اطلاعاتی در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

میرمحمدی با اشاره به میزبانی تبریز در سال 1397 برای مسابقات اسنوکر قهرمانی مردان آسیا به مناسبت تبریز 2018، یادآور شد: علیرغم موافقت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولینگ برای حضور و برگزاری مسابقات ورزشی بانوان در این فدراسیون، وجود دارد. مخالفت شدید در استان ما بود.

وی گفت: تاکنون تلاش های اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان در این مورد به ثمر ننشسته است و نظارت بر هیئت بولینگ، بیلیارد و بولینگ آذربایجان شرقی همچنان ادامه دارد.

رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولینگ آذربایجان شرقی گفت: حدود 40 تا 50 هزار نفر به صورت آماتور در استان به ورزش های بیلیارد، اسنوکر، بولینگ و بولینگ می پردازند و حدود هشتاد مربی مشغول به کار هستند.

  اخراج کارمندان علی بابا در روسیه

وی گفت: همچنین 150 باشگاه فعال و 90 باشگاه اسنوکر دارای مجوز در استان وجود دارد.

وی در خصوص جایگاه بیلیارد استان در سطح کشور گفت: با تلاش همکاران و ورزشکاران استان توانستیم به رشد 26 پله ای دست پیدا کنیم و به رتبه ششم کشور صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید