گواهینامه های فنی و حرفه ای از سال 90 تا پایان سال قابل تمدید است

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی سرداریان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تربت جام در خبری اعلام کرد: ابطال گواهینامه مهارت های فنی و حرفه ای تا پایان سال 90 لغو می شود.

سرداریان همچنین افزود: گواهینامه مهارت های فنی و حرفه ای دریافتی تا پایان سال 90 فقط تا پایان سال جاری قابل تمدید است و از ابتدای سال آینده گواهینامه ها باطل خواهد بود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تربت جام وی افزود: بر اساس بخشنامه صادره از سوی سازمان، تمامی گواهینامه های مهارتی صادر شده تا پایان اسفندماه قابل تمدید است و در صورت عدم تمدید تا اوایل سال آینده، گواهینامه ها فاقد اعتبار بوده و معرفی شدگان باید گواهینامه جدید دریافت کنند. در آزمون های کتبی و عملی

وی همچنین افزود: عدم وجود دلایل توصیه ای ابطال گواهی اعتبار گواهینامه های این سازمان حداکثر 5 سال است و دارندگان این گواهی ها که اعتبار آنها نیز به پایان رسیده است می توانند نسبت به تمدید اقدام کنند.

سرداریان در پایان با اشاره به نحوه رفتار داوطلبان تمدید خاطرنشان کرد: داوطلبان تمدید گواهینامه مهارت در آموزش و پرورش. فنی و حرفه ای می توانند به محل آن در خیابان آزادگان بروند.

  چرا روابط ترکیه با عربستان سعودی به اندازه امارات بهبود نیافته است؟

دیدگاهتان را بنویسید