وزیر کشور: خدمات رسانی به سیل زدگان کرمان افزایش یابد

خبر عجیب

شفقنا- وزیر کشور گفت: موضوع مهم ترمیم و ساخت سیلاب در مناطق سیل زده بالادست استان کرمان است تا سیل بالادست شهرها را تا حدودی در برابر این گونه حوادث نگه دارد.

به گزارش شفقنا، احمد واحدی وزیر کشور که روز گذشته از مناطق سیل زده جنوب استان کرمان بازدید کرده بود، صبح امروز در دومین روز از سفر خود به استان کرمان به همراه علی زینی وند استاندار کرمان و جمعی از شهروندان ارشد کشور آغاز شد. و مسئولین استانی زاده از شهرستان کالا گنجه آمدند، با مردم دیدار و گفتگو کردند و در جریان مشکلات و مشکلات و آخرین وضعیت امدادرسانی به روستاهای سیل زده قرار گرفتند.

احمد واحدی وزیر کشور در حاشیه بازدید از شهر سیل زده کالا گنجه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز در شهرستان سیل زده کالا گنج در جنوب استان کرمان هستیم، اظهار کرد: دیشب و امروز به این شهر آمدیم. ما در خدمت سیل زدگان این شهر هستیم.

وی با اشاره به اینکه از صبح امروز از برخی روستاهای سیل زده بازدید کردیم، افزود: همچنین از برخی پل ها و سدهای شکسته منطقه نیز بازدید کردیم.

وزیر کشور با بیان اینکه استاندار کرمان و مسئولان محلی در کنار ما بودند، گفت: کارهایی که باید در حوزه سیلاب انجام می شد، انجام شده اما باید تشدید شود. “

وی با اشاره به اینکه برخی از منازل و معابر دچار آبگرفتگی شده و انشاالله به زودی این آب ها منتقل می شود، خاطرنشان کرد: موضوع مهم ترمیم و احداث سیلاب در مناطق بالادست برای مهار سیلاب در بالادست است.

  پارلمان پاکستان منحل شد/ انتخابات زودهنگام لازم است

واحدی با بیان اینکه از این سدها نیز بازدید داشتیم و در ابتدا قرار شد ساخت این سدها با ارزیابی و تحویل تجهیزات مهندسی انجام شود، افزود: امیدواریم با ساخت این سدها بتوان شهر را تا حدودی در برابر موارد مشابه ایمن کرد. حوادث.”

وی با اشاره به اینکه در وهله اول استاندار، فرمانداران و دستگاه های ذیربط بر مصوبات نظارت دارند، گفت: سپاه کمک های بسیار خوبی در منطقه انجام داده و مقرر شد ارتش یگان های مهندسی خود را به منطقه اعزام کند. منطقه.”

وزیر کشور گفت: نهادها و ارگان های مختلفی در منطقه از جمله بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و هلال احمر به سیل زدگان خدمات رسانی می کنند و امیدواریم اتفاقات خوبی برای مردم منطقه بیفتد. با کمک و تلاش همه.»

دیدگاهتان را بنویسید