وزیر نفت: توافقات انجام شده با روسیه فراتر از انتظار ما است

خبر عجیب

شفقنا- وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: در جلسات و دیدارهای متعدد با مسئولان و شرکت های قدرتمند نفت و انرژی روسیه، قراردادها و اسناد مهمی به امضا رسید که نتایج آن به زودی برای مردم کشورمان رقم خواهد خورد.

به گزارش شفقنا از ایرنا، اوجی سفر خود به روسیه را یکی از پربارترین سفرهای خود عنوان کرد و افزود: تاکنون دیدارهای خوبی با وزیر انرژی و معاون نخست وزیر روسیه انجام شده و توافقات مهم تری از آنچه انتظار داشتیم انجام شده است. “

وی گفت: در زمینه همکاری نفت و انرژی به توافقات خوبی دست یافته ایم. این صنعت است، قراردادها بسیار خوب بود و ما اسناد بسیار مهمی را امضا کردیم و به جرأت می گویم به زودی تاثیر آن را در میدان خواهیم دید. انرژی و قطعا با توجه به عزم جدی دولت روسیه و وزارت نفت ما در آنجا همه اهداف محقق شده است.

وی افزود: یک ماه پیش برنامه مشترکی را در واحدهای مختلف وزارت نفت تهیه و با علاقه زیاد شرکت های قدرتمند روسی به روسیه پیشنهاد دادیم.

وی با بیان اینکه هم کشور ما و هم روسیه در تحریم هستند، گفت: مردم عزیز و صنعت نفت تاثیر آن را خواهند دید.

وزیر نفت که اخیرا رئیس مشترک کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه شده است، گفت: برای روسیه واضح بود که جمهوری اسلامی ایران، دولت سیزدهم و بخش نفت مصمم به خواستار روابط مستحکم و بدون وقفه هستند. “

وی در خصوص عضویت روسیه در اوپک پلاس گفت: دیدگاه ایران و روسیه در اجلاس اوپک پلاس یکی است و تصمیمات اتخاذ شده نیز یکی است.

  آخرین نتیجه گیری از لایحه بودجه 1401; حذف کامل ارز ترجیحی غیر از دارو و گندم / درآمدهای دولت در سال آینده چقدر خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید