مسدود شدن ۴۵ جاده به دلیل «سیل»، «برف و کولاک» و «ناامنی»

به گزارش موج نیوز، علی اکبر عشوری درباره آخرین وضعیت راه های کشور گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 سامانه آنلاین نظارت بر ترافیک و 800 دوربین نظارت تصویری، اکثر محورهای کشور هم اکنون باز و تردد در آنها جریان دارد. به طور معمول وجود دارد.

وی یادآور شد: با توجه به بارش برف و باران و کولاک و سیل در برخی نقاط کشور، تردد با زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به مناطق کوهستانی و برفی ضروری است و از تردد در رودخانه ها خودداری کرد.

* تردد سنگ در اتوبان قزوین – کرج و محور شهریار – تهران / ترافیک در محور تهران – شمال

رئیس مرکز مدیریت راه ها درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده تهران – شمال گفت: دوربین های مدار بسته هم اکنون تردد روان را در مسیر دو طرفه محورهای هراز و فیروزکوه و محور قزوین – رشت نشان می دهند.

عسیری گفت: در حال حاضر محور کندوان و بزرگراه تهران – شمال باز است و تردد در این دو محور جریان دارد.

وی در خصوص وضعیت جاده های دیگر جاده ها نیز گفت: در حال حاضر در محور قزوین – کرج، حدفاصل استاندارد پل فردیس و در محور شهریار – تهران در شهر قدس ترافیک سنگینی داریم.

* بارش برف و باران در جاده های 9 استان

رئیس مرکز مدیریت راه های کشور درباره وضعیت هواشناسی راه های کشور گفت: هم اکنون در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، همدان، کرمانشاه، ایلام و لرستان بارش برف و باران و در برخی محورها بارش باران. استان گیلان .

  گفتگوی رئیسی با مکرون: هرگونه توافق در وین باید شامل لغو تحریم ها و پایان دادن به ادعاهای سیاسی باشد

آشوری افزود: در سایر جاده های کشور بارندگی و مداخلات هواشناسی نداریم.

* مسدود شدن ۴۵ راه به دلیل «سیل»، «برف و کولاک» و «ناامنی»

وی با اشاره به مسدود شدن 45 راه به دلیل سیل، برف و کولاک و ناامنی تصریح کرد: هم اکنون محور رامیان – اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک – دیزین، محور شهداد – نبندان، محور هرم آباد. پلدختر، جاده سی سخت – پادنا، محور سروآباد – پاوه، محور گنجمه – تویسرکان در استان همدان، جاده پونل – خلخال، محور وزک – بلده، محور هشتگرد – طالقان و محور لاسم – ارجمند از طریق محور مازن مسدود است.

رئیس مرکز مدیریت راه ها ادامه داد: همچنین محور بندر حمیر – بندرلنگه، محور بندر حمیر – بندرعباس، محور میل نادر – سفید آبه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان و محور دالکی – برازجان است. بسته به سفارش دیگری

آشوری تصریح کرد: همچنین محور یاسوج – چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده پاتاوه – دهدشت در استان گهکیلویه و بویراحمد، محور پل زال – خرم آباد 12 کیلومتر در لرستان تکاب و استان دندیوین سه استان ایرانخط. محورهای استان زنجان و محور خلخال – اسالم در استان اردبیل به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

وی خاطرنشان کرد: در جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) محور دلگان – جلگه به ​​دلیل طغیان رودخانه های محلی تا اطلاع ثانوی مسدود است. کامیاران به دلیل بارش شدید برف و کولاک تا دستور بعدی تعطیل است.

رئیس مرکز مدیریت راه ها گفت: با تلاش راهداران و استفاده از تجهیزات راهداری به صورت شبانه روزی در تلاش هستیم تا راه های مسدود شده را به سرعت باز کنیم.

  ارتقای فناوری سه سایت همراه اول در مازندران

* اتوبان کرج – تهران – کرج شلوغ ترین جاده کشور در شب

آشوریان گفت: شب گذشته بیشترین ترافیک جاده ای در دره بزرگراه کرج – تهران با 129 هزار تردد، بزرگراه تهران – کرج با 124 هزار تردد و کرج – قزوین با 112 هزار تردد به ثبت رسید.

* افزایش 19.3 درصدی ترافیک جاده ای

وی تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در جاده ها طی 24 ساعت گذشته بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از رصد 2216 کنتور فعال در جاده ها نسبت به روز گذشته 19.3 درصد افزایش نشان می دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در تردد جاده ای 14.9 درصد بوده که بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد در ساعات 15 تا 16 بامداد بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید