فیلمبرداران خود را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می کنند

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی چهلمین جشنواره فیلم فجر، مدیران سینماهای چهلمین جشنواره فیلم فجر امروز 29 دی ماه در محل سازمان سینمایی گرد هم آمدند و در این نشست به طرح برخی مسائل و دغدغه ها پرداختند.

محمدرضا فرج توضیح داد: در این نشست با مدیران; عزت الله علیزاده مدیر پشتیبانی فنی جشنواره و مسئولین امور استان ها نیز حضور داشتند و نظرات و پیشنهادات عوامل فیلم را شنیدند و نظرات خود را در خصوص برگزاری هر چه بهتر جشنواره بیان کردند.

مدیر سینمای جشنواره گفت: مدیران سینما با برشمردن وضعیت سینما در محل فعالیت خود مطالبات و نظرات خود را بیان کردند. آنها همچنین نگران تبلیغات محیطی بودند که در سال های اخیر ضعیف اجرا شده است و خواستار انجام بهتر آن شدند.

فرج گفت: سینماگران نیز خواستار اعلام زمان سانس های فوق العاده شدند تا زمان آن زودتر اعلام شود تا مردم در انتخاب سانس مورد نظر خجالت نکشند. سینماگران البته تاکید داشتند که در ارسال فیلم ها به سالن ها تاخیری وجود نداشته باشد زیرا تاخیر در اکران باعث ناراحتی آنها می شود. خوشبختانه سینماگران از رویه های تدوین شده جشنواره استقبال کردند و امکانات سینماها را تشریح کردند و آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به مردم اعلام کردند.

وی ادامه داد: در پاسخ به این مطالبات از سینماها خواسته ایم پروتکل های بهداشتی را به شدت رعایت کنند و از بهداشت همه محیط های سینما از لابی گرفته تا خود سالن ها و سرویس ها اطمینان حاصل کنند. همچنین از عوامل فیلم خواستیم که کارکنان را به صورت روزانه بررسی کنند و البته در مورد نحوه پوشش مردم و تجهیز نمازخانه ها راهنمایی هایی ارائه کردند.

  بررسی توسعه مترو کوم با حضور وزیر کشور

مدیر سینماهای جشنواره فجر گفت: در این جلسه مشکلات سینماهای مردمی جشنواره نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیگیر این سوال بودیم که سینماها تا چه اندازه مشکلات خود را در حوزه های مختلف از جمله سینما حل کرده اند؟ زیرساخت توزیع.”

فرج گفت: نماینده سینما شهر که از حامیان سامانه سامفا بود در این جلسه حضور دارد. خوشبختانه نماینده سینما شهر اطلاعات کاملی از سیستم داشت و به سوالات عوامل فیلم پاسخ می داد. وی آمادگی خود را برای رفع مشکلات در صورت خرابی این سامانه اعلام کرد.

وی در پایان گفت: حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی نیز به صورت سرزده در جلسه مدیران سینما حضور یافت و از همراهی و همدلی مدیران سینما در جشنواره فیلم فجر تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید