فهرستی برای جذب سرمایه گذاران بالقوه ایرانی در خارج از کشور تهیه شده است

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، فاضل حیات مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی در سخنانی گفت: برای جذب ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در ایران به ویژه در استان خراسان رضوی فهرستی بیش از هزار نفری تهیه شده است. . اکنون در حال ارتباط با آنها هستیم.

این خیاط ادامه داد: داده های مربوط به این افراد هنوز خام است و ارتباط با آنها بسیار سخت است اما بستر این کار جذب است. سرمایه گذاران ارائه شده است و بنا به دستور استاندار خراسان رضوی سعی می کنیم از طریق ارسال ایمیل، ارسال پروژه ها و ارسال اطلاعات در مورد آنها با ایشان ارتباط برقرار کنیم.

مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی وی افزود: یکی از برنامه های مرکز خدمات سرمایه گذاری دعوت از ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در پروژه های این استان است. به آنها ذوق و علاقه بدهید.

وی افزود: از دیگر وظایف این مرکز مشاوره دادن است سرمایه گذاران خارجی و اتباع خارجی عمدتاً در حال ارائه طرح های خود برای سرمایه گذاری در استان به این مرکز هستند که راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت خواهند کرد.

مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: امسال حوزه اجرای دو یا سه طرح مشترک با مشارکت اتباع خارجی در املاک صنعتی خراسان رضوی فراهم شده و در خصوص این پروژه نیز معرفی لازم به آنها صورت گرفته است.

وی یادآور شد: امسال در قالب سرمایه گذاری خارجی در استان 62 طرح به ارزش 57.9 میلیون دلار در صنعت، کشاورزی، ساختمان، خدمات، حمل و نقل و ارتباطات، آب، برق و گاز جذب شد.

  برگزاری همایش روابط عمومی در عراق

“طبق آیین نامه مصوب هیات وزیران”مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضویبه ریاست استاندار و با مسئولیت اجرایی معاونت امور اقتصادی و دارایی استانداری سال 1389.

دیدگاهتان را بنویسید