رئیسی: افراط گرایی ضربه سختی به مسلمانان وارد کرده است

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور در دیدار رئیس شورای مسلمانان روسیه با بیان اینکه عده ای به نام اسلام به دین خدا آسیب رسانده اند، گفت: آنچه در کنار بی دینی و بی دینی جای نگرانی دارد، بحث افراط گرایی است. افراط گرایی و تکفیر ضربه سختی به مسلمانان زده است و باید نسبت به جریان تکفیر حساس باشیم.

به گزارش شفقنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی روز پنجشنبه در دیدار راویل عین الدین، رئیس شورای مفتیان روسیه، با اشاره به روابط حسنه ایران و روسیه اظهار داشت: این روابط بین دو کشور از نظر فرهنگی ویژه خواهد بود. کشورها

رئیس جمهور افزود: روابط با مسلمانان روسیه برای جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رییسی با تاکید بر جایگاه والای مسجد در اسلام، خاطرنشان کرد: مساجد مرکز ارتباط مسلمانان، مرکز عبادت، محل آگاه سازی مردم از مسائل و محل امید آفرینی است و بسیاری از مستاصلین در مسجد تبدیل می شوند. امید.”

وی گفت: آنچه امروز در کنار الحاد و الحاد باید نگران آن باشیم، موضوع افراط گرایی است. افراط گرایی و تکفیر ضربه سختی به مسلمانان زد. عده ای به نام اسلام و لا اله الا الله به دین خدا لطمه زده اند و ما باید نسبت به جریان تکفیر حساس باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین رییسی افزود: موضع ما و روسیه در سوریه در مقابل کفار نبود، بلکه در مقابل عامل استکبار و رژیم صهیونیستی بود.

رئیس جمهور همچنین دعوت رئیس شورای مفتیان روسیه برای بازدید از مسجد جامع مسکو را پذیرفت و بر جلوگیری از انحرافات در بین مسلمانان تاکید کرد.

  گل گهر 1-1 نساجی / فرار بی صدا از شکست مقابل کالانوی

راویل عین الدین، رئیس شورای مفتیان روسیه گفت: ما درک می کنیم که دیدار شما با رئیس جمهور روسیه چقدر مهم است و این دیدار برای مسلمانان روسیه بسیار مهم است.

وی گفت: دعای شما در کرملین بسیار نمادین و قابل توجه بود و فنلاند به من گفت که این برکت به کرملین رسید.

دیدگاهتان را بنویسید