دلیل عصبانیت طولانی مدت کمبوجیه با سریال آقازاده

به گزارش موج نیوز، کامبیز که این روزها فیلم «تک تیرانداز» او به صورت رایگان در تلوبیون پلاس اکران می شود، شب گذشته در گفت و گو با مصطفی امامی مجری برنامه استودیویی «استودیو 8» درباره این فیلم گفت: فیلم سختی بود چون شرایط نظامی بود و باید در سینماها و جاهایی از این قبیل کار می کردیم.

وی در ادامه با اشاره به فیلم های مشابه بیان کرد: فیلم هایی مانند اخراجی ها و دوئل در فضای گروهک ها و باندها اتفاق می افتاد و اینجا به قول فیلم تک تیرانداز بیشتر روی این شخصیت متمرکز بود.

وی چندی پیش در بخشی دیگر به فیلم «آینده» ساخته امیر پورکیان اشاره کرد و درباره مضمون این فیلم گفت: سوژه بر خلاف عکس های منتشر شده از فیلم اصلاً موتورسوار نیست. موضوع فیلم خانوادگی و اجتماعی است.

بازیگر سریال «آقازاده» در پاسخ به امامی برای این سریال و نقشش که پیش از این نمی خواست درباره آن صحبت کند، یادآور شد: تاکنون مصاحبه ای انجام نداده ام چون گفتم می تواند روی پخش سریال تاثیر بگذارد. . من می دانم که قوانین تجارت و قوانین تجارت این است که در طول نمایش صحبت نکنید.

نقش دیگری را در آقازاده دوست داشتم

وی در ادامه درباره نقش شهنام گفت: نقش شهنام چیزی نبود که از روز اول من را متقاعد به بازی کند. اتفاقاتی افتاد که حالم را داغ کرد که اگر قرار بود فیلمنامه ۲۶ قسمتی باشد، باید همان ۲۶ قسمت را بخوانم و بعد بازی کنم.

وی افزود: «آقازاده» را با هشت قسمت شروع کردیم، هشت قسمت خواندم و طبیعی بود و بعد از نقش شهنام گفت.

  بابک مرادی رسما از استقلال جدا شد

او مدت ها پیش گفت: “ما انتظار داشتیم اعتماد دوجانبه باشد و به تاج و تخت ملحق شدیم.” بعدها که امیر آقایی که از من بزرگتر است باید این نقش را بازی می کرد، کمی ناراحت بودم که چرا اگر تصمیم عوض شود این اتفاق می افتد.

وی افزود: راستش را بخواهید بعد از 15 سال می خواستم یک نقش منفی را تجربه کنم، اما بعد از پخش سریال، همکارانم فکر کردند که جایگاه من تغییر کرده و نقش مکمل را سه یا چهار بازی می کنم، در حالی که اینطور نیست. اما من دو سال است که خودم هستم. «در زندان بودم و اگر چنین باشد نقش اصلی را بازی خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نقش کوتاهی را ایفا کرده است، گفت: باید حقیقت را به مردم گفت. گره هایی از این نوع باید باز می شد. این همان چیزی است که در نسخه پخش شده است و در پایان داستان متوجه می شویم که بازی شهنام آدم حاج حسن جمشید هاشم پور. افتخار می کردم که حتی برای چند عکس کنارش بودم.

در دو ماه گذشته عکاسی نکردم، حضور فیزیکی نداشتم و دود در چشمانم بود.

او گفت: راستش را بخواهید به دلیل مسمومیت دو ماه اخیر کارم را رها کردم. در دو ماه گذشته تیراندازی نکردم. حضور فیزیکی نداشتم و دود در چشمانم بود. من نمی خواهم نبش قبر شوم، اما این دلخوری بود که از روز اول به سراغم آمد. از این به بعد سناریوی ناقصی را معرفی نمی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فصل دوم تولید می شود یا خیر، گفت: یکی از شخصیت هایی که جان سالم به در برد شاهنامه بود و اگر شرایط به گونه ای باشد که شاهنامه داستان را جلو ببرد، چرا که نه. با افتخار چون به هر حال با حامد عنقا و بهرنگ توفیقی دوست هستم ابهامات از بین رفت و مال آن زمان بود.

  دستگاه های مناسب برای یافتن نوروزی امن برای کرمانشاه

بازتولید صدای خلبانان در «2888»

بازیگر فیلم «۲۸۸۸» در بخشی دیگر از این فیلم که در جشنواره فجر امسال حضور دارد، یادآور شد: کیوان علیمحمدی به دنبال تجربه های متفاوت است و هر کدام از فیلم هایش با کارهای قبلی اش متفاوت است.

وی افزود: در این فیلم سازندگان چند خلبان در زمان جنگ ایران و عراق را تحت تاثیر قرار دادند که کمتر مورد توجه قرار گرفتند. چند خلبان مثل شهید بابای و دوران داریم که در مورد آنها زیاد صحبت می شود که البته کافی نیست و در مقابل آنها خلبانانی هستند که کمتر اسمشان را می شنویم که محورش اینجاست.

وی در پایان گفت و گو گفت: در این فیلم از زاویه ای مانند برج دیدبانی هر کدام از این خلبان ها را با صدا بازی کردیم که تجربه بسیار سختی بود. تنها ساز ما در اینجا صدا بود و فکر می‌کنم فیلم هیجان‌انگیز و جذاب شد چون خودم آن را ندیده‌ام.

برنامه «استودیو هشت» به تهیه کنندگی مژگان فرزین و اجرای مصطفی امامی از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک هفته بین ساعت 18:30 از رادیو پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید