ثبت نام بیش از 220 هزار نفر در نهضت ملی مسکن اصفهان

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، دوستت دارم وی در خصوص استقبال مردم اصفهان از طرح نهضت ملی مسکن گفت: تاکنون بیش از 220 هزار متقاضی در اصفهان در سامانه پرش تولید مسکن برای خانه دار شدن ثبت نام کرده اند.

وی گفت: امکان ثبت نام وجود دارد طرح نهضت ملی مسکن در تمامی شهرستان های استان اصفهان تایید می شود: متقاضیان می توانند جهت ثبت نام با سامانه (قیمت) saman.mrud.ir تماس حاصل نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: اسکان متقاضیان در شهر مورد تقاضا و یا در نزدیکترین شهری که امکان تامین زمین وجود دارد تامین می شود.

وی در خصوص متقاضیانی که می توانند برای ثبت نام در این طرح اقدام کنند، گفت: در حال حاضر افراد متاهل یا سرپرست خانوار و مجرد اعم از نخبگان علمی با معرفی بنیاد ملی نخبگان، مردان مجرد بالای 23 سال (معلول حرکتی، معلول) در سن 20 سالگی و با معرفی سازمان اجتماعی کشور، زنان خوداشتغال بالای 35 سال، بیماران خاص طبق ضوابط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قابل ثبت نام هستند. در سیستم

این قاری قرآن ادامه داد: اعطای واحد به مردان مجرد (سنین 23 تا 44 سال) پس از اتمام ساخت و انجام وظایف متقاضی، منوط به ارائه صیغه ازدواج است. .

وی در خصوص تسهیلات در نظر گرفته شده برای خود مالکان گفت: هموطنان عزیز در تمامی شهرستان های استان اصفهان که دارای زمین هستند و پروانه ساخت دریافت کرده اند می توانند با سامانه saman.mrud.ir تماس گرفته و در این سامانه ثبت نام کنند. تسهیلات ارائه شده در طرح نهضت ملی مسکن (کلانشهر اصفهان 400 میلیون تن، سایر شهرهای استان 300 میلیون تن و روستاها 250 میلیون تن).

  30 دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار برای دومین جشنواره ملی زیلوی برتر است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: جزئیات پرداخت تسهیلات در چهار مرحله به شرح زیر است: 10 درصد در مرحله ساخت و ساز و فونداسیون، 40 درصد در مرحله اسکلت و سقف، 25 درصد در مرحله ساخت و ساز. سخت شدن و 25% در نازک کاری مرحله ای.

دیدگاهتان را بنویسید