توجه ویژه به مناطق کم برخوردار اصفهان در بودجه 1401

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، حجت الاسلام مهروی پور یکی از تاکیدات اعضای شورا را رسیدگی به موضوع مهم عدالت در شهر اصفهان دانست. بودجه 1401 شهرداری اصفهان شاهد

وی با تشریح برنامه های دولت شهری در خصوص توانمندسازی کودکان کار، کارتن خواب و متکدیان در اصفهان گفت: همزمان با آغاز به کار شورای ششم یکی از اعضای شورا بر اهمیت عدالت در اصفهان تاکید کرد.

عضو شورای شهرداری اصفهان با بیان اینکه توجه ویژه به مناطق کم درآمد در لایحه بودجه 1401 شهرداری اصفهان دیده می شود، می گوید: یکی دیگر از مصادیق عدالت، توجه ویژه به اقشار خاص جامعه به ویژه افرادی است که دچار آسیب های اجتماعی شده اند.

رئیس کمیته فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ضرورت ساماندهی کودکان کار افزود: با توجه به اهمیت این موضوع علیرغم اینکه وظیفه اصلی شورا و شهرداری نیست. اما شهردار کودکان کار برای کمک به رفع این آسیب اجتماعی حرکت می کند. لذا معرفی این موضوع توسط مدیریت شهری اصفهان و با همکاری سایر دستگاه های ذیربط صورت گرفت.

وی با تاکید بر اینکه رویدادها فقط مختص کودکان کار نیست، بلکه در حوزه معتادان متجاهر و کارتن خواب ها نیز برگزار می شود، ادامه داد: اجازه دهید مردم فرصت بازگشت به جامعه را داشته باشند.

حجت الاسلام مهروی پور با بیان اینکه در زمینه توانمندسازی آسیب دیدگان اجتماعی از شهروندان درخواست داریم نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند، گفت: و در امور عمرانی.

یکی از اعضای شورای شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: مرکزی در یکی از مناطق شهری در حال ساخت است تا محلی برای تجمع، ساماندهی و توانمندسازی آسیب دیدگان اجتماعی باشد. در نظر داریم در آینده برنامه های ویژه بیشتری برگزار کنیم که به صورت عمومی انجام خواهیم داد.

  برقراری پرواز در فرودگاه مهرآباد

دیدگاهتان را بنویسید