باید بر سر منافع مشترک مازندران و افق روشن آینده متحد باشیم

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سیدمحمود حسینی پور در مراسم تکریم و تقدیم فرماندار بهشهر گفت: حماسه سازان بهشهری در تاریخ نوشته شده است.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه کشور ما از همه لحاظ برای کشورهای دنیا شناخته شده و دارای عزت و اعتبار است، بیان کرد: ما در همه مقوله ها به جز اقتصاد قدرت بزرگ منطقه هستیم چرا که فرماندهی اقتصاد در در دست دولت ها بود و نبود ولی فقیه.

استاندار مازندران افزود: بی شک آخرین دژ در سایه مجاهدت فرزندان غیور و صاحبان اندیشه و اندیشه در این مرز و بوم تسخیر خواهد شد. سابق.

وی گفت: برای انتصاب فرمانداران از ترکیبی از افراد جوان و باتجربه استفاده می کنیم که فرماندار جدید بهشهر در این تعریف قرار می گیرد.

حسینی پور گفت: نظر ما این نیست که در صورت تغییر دولت، همه مدیران عوض شوند، بلکه از مدیرانی استفاده می کنیم که در وظایف خود به خوبی عمل کرده و در نزد مردم شناخته شده هستند.

وی افزود: این مهم است که مردم در مورد ما چگونه قضاوت خواهند کرد چرا که عملکرد برخی مسئولان باعث نارضایتی کامل مردم از مدیر خود می شود.

استاندار مازندران گفت: ما در بهشهر فرصت های زیادی داریم که استاندار ما به عنوان عالی ترین نماینده دولت باید با تشکیل کارگروه و استفاده از افراد تحصیل کرده و صاحب نظر از این فرصت ها و مزیت ها بهترین استفاده را ببرد.

وی با اشاره به اینکه بندر امیرآباد نامعقول ترین فرصت در جغرافیای این شهرستان است، افزود: باید برای توسعه این بندر مهم تلاش کنیم و روابطمان با کشورهای اوراسیا حفظ و تقویت شود.

  بستری شدن 35 بیمار مبتلا به عروق کرونر در منطقه کاشان / مرگ 4 نفر

حسینی پور این ظرفیت را در مازندران ضروری می داند و یادآور شد: با وجود این بندر چرا باید بیکار باشیم؟ اگر کریدورهای شمال و جنوب راه اندازی شود، می توانیم با همه دنیا ارتباط برقرار کنیم و به سمت بازارهای هدف حرکت کنیم و توسعه پیدا کنیم، صادرات محصولات کشور را به عنوان یک فرصت بزرگ اقتصادی جدی بگیریم.

وی تحقق منطقه آزاد مازندران را موضوعی مهم در محور برنامه های اقتصادی و استانداری عنوان کرد و ادامه داد: با ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم ها، دشمن موذی تسلیم مردم و رفع تحریم ها خواهد شد؛ در این راستا دشمن مکر تسلیم مردم خواهد شد. جهان به منابع مهم ایران از جمله نفت و گاز نگاه خواهد کرد.

فرماندار کشاورزی و محیط مناسب روستایی و اقتصاد مولد روستایی، شهر صنعتی سردار سلیمانی، زیبایی ها و مواهب الهی از جمله شبه جزیره میانکاله را از فرصت های مهم این شهرستان برشمرد و گفت: شهرستان بهشهر مملو از فرصت های بزرگ است. با وجود شهرک صنعتی 1000 هکتاری، به یک مرکز صنعتی تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از توان، فکر و انرژی جوانان فرصت مهمی برای شکوفایی مازندران است، افزود: باید در راستای منافع مشترک مازندران و افق های روشن آینده متحد باشیم.

حسینی پور گفت: مدیر عامل شهرستان بهشهر معتقد است که دفتر تولید باید توسط مدیران اجرایی شهرستان راه اندازی شود، فرماندار جدید با جدیت بازگشت به روحیه جهادی و شهادت طلبی و پیشانی جوانان و نخبگان دانشگاهی را دنبال کند.

استاندار مازندران در پایان تاکید کرد: فرماندار فرماندار شهرستان است و همه موظفند در موضوعات مختلف شهرستان به ویژه در مسائل قوه مجریه با استاندار مذاکره کنند.

  درخواست اوکراین برای عضویت در اتحادیه اروپا پذیرفته شد

دیدگاهتان را بنویسید