المپیک ورزشی ناحیه یزد راهی برای شناسایی کاستی های ورزشی محله است

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام مجتبی صداقت رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد: گفت: نهمین المپیک میراث جهانی یزد با حضور ورزشکاران 40 محله در 40 رشته ورزشی از فردا پنجشنبه به طور رسمی آغاز و 23 اسفندماه به پایان می رسد.

وی افزود: امسال به جای رژه ورزشکاران هر رشته ورزشی در مراسم افتتاحیه، نمایندگان هر محله در این مسابقات رژه می روند.

صداقت با بیان اینکه المپیک ورزشی امسال در 19 شهر کشورمان با عنوان “جام پرچم” به الگوی المپیک ورزشی در یزد برگزار می شود، برگزاری این مسابقات را در شناسایی نواقص و تضمین ورزش عادلانه موثر می داند. زیرساخت ها در محلات

مسابقه ورزشکاران محله

فاضل یوسفی دبیر المپیاد نیز گفت: ثبت نام از 20 دی ماه آغاز شده و تا 10 روز مانده به مراسم اختتامیه ادامه دارد تا ورزشکاران محله به صورت مجازی از طریق سایت farhang.yazd.ir و یا با مراجعه به فرهنگسرا مراجعه کنند. حضوری.ورزش شهرداری یزد جهت ثبت نام در مسابقات.

به گفته وی، در این دوره از مسابقات در مجموع 26 رشته انفرادی آقایان و 25 رشته انفرادی بانوان، 11 رشته تیمی آقایان و بانوان و چهار رشته خانوادگی در نظر گرفته شد.

یوسفی اعلام کرده است که پس از این دوره از رقابت ها دو المپیاد ورزشی دیگر که شامل المپیادهای ساحلی و پارالمپیک ورزشی در محلات یزد است برگزار می شود.

دبیر المپیاد ورزشی منطقه ای با اعلام رایگان بودن هزینه ثبت نام در این مسابقات، از برگزاری مراسم افتتاحیه المپیاد روز پنجشنبه 30 دی ماه ساعت 18 در تالار وحدت یزد خبر داد. افراد و تیم ها در صدر خواهند بود.

  رئیس انجمن تغذیه ایران: خوددرمانی در هر صورت مذموم است/ به مصرف تصادفی مکمل ها و داروها نپردازید/ هر گیاهی به دلیل شرایط محیطی دیگر مفید نیست.

دیدگاهتان را بنویسید