ارائه بسته های اولیه مراقبت های بهداشتی به کارمندان ملکی برای بهبود وضعیت آنها

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، عصمت تقی آبادی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور در خبری اعلام کرد:

تقی آبادی افزود: این طرح برای رعایت رویه های بهداشتی و اجراست. بسته بهداشتی کارکنان طبق مصوبات ستاد فرماندهی کل کشور در مراکز پرتردد به ویژه بانک ها و ارگان های دولتی و غیره مستقر می شوند.

معاون بهداشتی نیشابور همچنین گفت: کارشناسان طب کار معاونت بهداشت از تمامی سازمان ها، ادارات و بانک های سطح شهرستان بازدید و اطلاعات و آموزش های لازم را ارائه می دهند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به «بسته پایه خدمات سلامت کارکنان دولت» نامه ای از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شد و تمامی دستگاه های اجرایی موظف به تدوین و اجرای برنامه بهبود عملیاتی هستند. وضعیت سلامت کارکنان آنها بر اساس این بسته بوده و در این راستا اطلاعات لازم توسط کارشناسان بهداشت حرفه ای به این مراکز ارائه شد.

معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی نیشابور تاکید کرد: ضمن تشکر و قدردانی از ادارات و سازمان ها و خدمات دولتی بابت رعایت آنها پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید شده است که همشهریان برای مراجعه به مراکز خدماتی و خدماتی عمومی حتما استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را مد نظر قرار دهند.

تقی آبادی در پایان یادآور شد: ارگان ها و سازمان ها و خدمات دولتی برای امنیت بیشتر با تزریق نوبت سوم واکسن خود، واکسیناسیون مکمل خود و همشهریان عزیز در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل های بهداشتی می توانید با سامانه 190 (سامانه پاسخگویی به شکایات بهداشتی وزارت بهداشت) تماس حاصل فرمایید.

  نشست اردوی آسیب های اجتماعی کلانشهر تهران با حضور زاکانی

دیدگاهتان را بنویسید