آمادگی مدرسه برای آموزش حضوری دانش آموزان

به گزارش موج نیوز، احمد محمودزاده در بازدید از دو مدرسه غیردولتی محله یک کرج افزود: در حال حاضر مدارس شروع به کار کرده و معلمان و دانش آموزان به دقت بر روند آموزش و یادگیری نظارت دارند.

وی افزود: در ایام تاج گذاری سلامت دانش آموزان و معلمان در اولویت وزارتخانه بود و آموزش ها در فضای مجازی انجام شد و سپس در سال تحصیلی جاری به صورت شخصی و مجازی رصد شد.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: خوشبختانه درصد بالایی از دانش آموزان و معلمان از طریق واکسیناسیون علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند. وی گفت: روند واکسیناسیون جامعه هدف آموزش و پرورش ادامه دارد. اکنون مدارس آماده آموزش شخصی دانش آموزان بر اساس پروتکل ها هستند. دانش آموزان در واقع مهارت های زندگی را با حضور در مدرسه و انجام کار گروهی می آموزند.

محمودزاده با بیان اینکه آموزش و پرورش همچنان از تجربیات و دستاوردهای یک آموزش شاد در فرآیند یادگیری استفاده خواهد کرد، افزود: در یادگیری حضوری می توان فعالیت های آموزشی بیشتری در مدارس انجام داد و مهارت های آنها را آموزش داد.

وی ادامه داد: تمامی معلمان مدارس غیردولتی برای توانمندسازی باید آموزش های شخصی و مجازی را بگذرانند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اظهار داشت: در حوزه آموزش و پرورش .

  پادشاه اردن کسانی را که به خاطر تخلفات محکوم شده بودند عفو کرد

دیدگاهتان را بنویسید