آتش سوزی در 25 فروشگاه و انبار در ناصرخسرو تهران

به گزارش موج نیوز، سیدجلال ملکی گفت: ساعت 2:30 بامداد امروز وقوع آتش سوزی در چند مغازه در خیابان ناصرخسرو، روبروی کوچه مروی به سامانه 25 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام شد.

وی گفت: پنج آتش نشان به همراه یک دستگاه نردبان هیدرولیک، یک دستگاه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و یک مخزن آب به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی گفت: بر اساس آنچه که مشاهده می شود، محل آتش سوزی هفت هشت مغازه است که به فروش لوازم آرایشی و بهداشتی مشغول بودند. در این فروشگاه ها مواد شیمیایی مانند سموم دفع آفات نیز وجود داشت. بالای این مغازه ها نیز فضایی وجود داشت که برای انبار استفاده می شد. در مجموع حجم زیادی کالا در محل وجود داشت و با احتساب طبقات بالا حدود 15 مغازه و انبار در محل وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: مساحت حدود 1500 متر است. با رسیدن آتش نشانان بسیاری از مغازه ها و انبارها در آتش سوختند. آتش نشانان عملیات را از چند جهت آغاز کردند و با بریدن کرکره به محل نفوذ کردند. آنها همچنین از طریق نردبان های هیدرولیک و دستی به طبقات بالا نفوذ کردند.

وی ادامه داد: در حین عملیات هر از چند گاهی صدای انفجار به دلیل وجود اشیاء خاص مانند اسپری شنیده می شود. خوشبختانه یا با تلاش به موقع آتش نشانان، آتش مهار شد.

به گفته ملکی، دلایل این حادثه نیز در دست بررسی است.

  شهباز شریف نخست وزیر پاکستان شد

دیدگاهتان را بنویسید