گرامیداشت 9 دی و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان لنیان

به گزارش موج نیوز، به مناسبت دهه ایثار و 9 دی روز حماسه و ایثار شهرستان لجان به یاد و قدردانی از رشادت ها و حماسه های شهدا، جانبازان، آزادگان و… باشیم. یادواره شهدا و خانواده هایشان در سال های دفاع مقدس و همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان مادران و همسران شهدا، 28 دی ماه در ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر گفت:

وی افزود: علی رغم تمایل خانواده های شهدا و ایثارگران به ذکر ناآرامی ها، مسئولان باید به مشکلات حقوق مادی آنها و مهمتر از آن از بعد معنوی توجه و توجه داشته باشند.

هدامراد صالحی فرماندار لجان نیز گفت: با توجه به تشییع 45 شهید گرانقدر این شهرستان در آن زمان، 9 دی ماه به عنوان روز حماسه، ایثار و شهادت لجان نامگذاری شده و هر ساله برنامه های مختلفی برگزار می شود. در این روز و دهه . . امسال مراسم های مختلف یادبودی در شهرهای زرین شهر، سده، فولادشهر و تجلیل از سردار شهید محمدعلی شاهمرادی در ورنهم خواست برگزار شد.

وی با قدردانی از رشادت ها و حماسه آفرینی های شهدا و سایر رزمندگان و خانواده های معظم آنها گفت: این خانواده ها بسیار صبور هستند و قصد داریم این مراسم را هم به عنوان سپاس و جشن و هم جنبه کاربردی برگزار کنیم. به همین منظور از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، شهرداران، بخشداران و معتمدین خانواده های معظم شهدای شهرستان لجان برای رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران دعوت کرده بودیم.

  ایران از سکوت گزارشگر سازمان ملل در قبال تحریم های آمریکا انتقاد کرده است

حجت الاسلام والمسلمین باقری مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این مراسم به اهمیت و نقش مادران و همسران شهدا در نجات جامعه اسلامی از شر دشمن و پاسداری از دستاوردهای شهدا پرداخت. انقلاب اسلامی:

علیرضا امیری، مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز به تشریح آمار شهدا و ایثارگران و عملکرد رزمندگان ذوب آهن و حماسه های آنان در سال های دفاع مقدس پرداخت.

هیچ هزینه ای ندارد. این مراسم باشکوه به همت ستاد بزرگداشت سالگرد حماسه و ایثار شهرستان لجان و روابط عمومی ذوب آهن اصفهان و موسسه قصه گویی فتح لنجان و با بازدید از خط تولید ذوب آهن اصفهان همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید