کشف و ضبط 49 قبضه سلاح شکاری در مازندران

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، ماموران یگان حفاظت محیط زیست نوشهر در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی مزارع اطراف شهر کجور دو متخلف را به همراه 2 عدد دستبند دستگیر کردند. سلاح های شکار دستگیر کردند.

در شهرستان نور نیز ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت زنی در سد امیرآباد یک قبضه سلاح شکاری از شکارچی متخلف کشف و ضبط کردند.

کارکنان یگان حفاظت محیط زیست فریدونکنار در حین گشت زنی و کنترل شبانه در منطقه حفاظت از شکارچیان متخلف 4 قبضه اسلحه شکاری و یک جسد بر روی یک قطعه هوتکا کشف و ضبط دوستت دارم.

کارکنان یگان حفاظت محیط زیست آمل طی گشت زنی های متعدد در منطقه حفاظت شده حاجی دلا، کرف لاریجان، دابودشت، لاسم و رشته کوه امامزاده عبدالله (ع) 13 شکارچی غیرمجاز با 13 قبضه سلاح شکاری، یک قطعه کبک، اجساد درختان بابونه. و بز، یک قطعه تاکسیدرمی کبک و تعداد زیادی گلوله کشف و ضبط شد و 47 ماموریت تله هوایی در حین انجام ماموریت جمع آوری شد.

در بابل ماموران یگان محیط زیست این شهرستان حین گشت زنی در سد مرزن آباد، بندپی و جنگل های بابلکنار از شکارچیان متخلف 6 قبضه سلاح شکاری، چندین فشنگ، لاشه 11 قطعه پرنده و لاشه یک گراز وحشی کشف و ضبط کردند.

ماموران محیط زیست جویبار حین گشت زنی در منطقه حفاظت شده شکارچیان 2 شکارچی متخلف را دستگیر و 7 تله هوایی را جمع آوری کردند.

ماموران اداره حفاظت پارک ملی کیازار طی یکسری گشت های جداگانه توسط شکارچیان متخلف در منطقه حفاظت شده 8 قبضه سلاح شکاری و جسد 12 قطعه کبک کشف و ضبط کردند.

  سپاه پاسداران اعلام کرد؛ دستگیری شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی

محیط بانان ساری همچنین در حین گشت زنی در منطقه حفاظت شده 5 قبضه سلاح شکاری، مقداری گوشت شوک و جسد شش اجساد را از پنج شکارچی متخلف کشف و ضبط کردند.

کارکنان یگان حفاظت محیط زیست میاندورود در منطقه حفاظت شده حیات وحش دشت ناز نیز در مزارع دشت ناز پنج به گشت زنی پرداختند. شکارچی غیرقانونی آنها به همراه 5 قبضه سلاح شکاری دستگیر شدند.

همچنین کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های میاندورود و نکا با کمک ماموران انتظامی جسد 2 دستگاه تاکسی گراز را کشف و ضبط کردند.

ماموران اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهشهر نیز در گشت زنی در منطقه هزارجریب از شکارچیان غیرمجاز سه قبضه سلاح و چندین فشنگ کشف و ضبط کردند.

دیدگاهتان را بنویسید