کاهش خطرات ترافیکی در شهر با استفاده بهینه از سامانه های هوشمند

به گزارش خبرگزاری موج قم، مسعود طبیبی امروز در سومین نشست “بیایید یک اسکن هوایی انجام دهیم” که با شعار “به کمک سامانه های هوشمند می توانیم هوای امن برای شهروندان داشته باشیم” در سالن همایش های بین المللی کوم با تاکید بر تغییرات ساختاری برای کاهش فاصله بین شهروندان برگزار شد. و مدیران مناطق گفت: با برقراری ارتباط بین مدیران و شهروندان شاهد کاهش تنش و احساس آرامش در شهر خواهیم بود.

وی استفاده بهینه از سامانه های هوشمند را کاهش خطرات ترافیکی در سطح شهر دانست و افزود: باید از ظرفیت سامانه های ترافیکی برای افزایش ایمنی شهروندان استفاده کنیم و بدانیم که بخشی از نقش سامانه های هوشمند افزایش سطح ایمنی است. ظرفیت جاده ها و احترام به حقوق شهروندی.”

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کوم به بررسی تخلفات ساکنان محلی پرداخت و پیشنهاد کرد: توقف ایستگاه های اتوبوس و تاکسی، توقف پیاده روها که به ندرت در کوم مرتفع است و توقف دوبله از جمله تخلفات اهالی است که باید این تخلف را برطرف کنیم. سیستم ثبت نام راه اندازی یک ساکن در Kum.

وی از راه اندازی موتورسیکلت برای ثبت تخلفات محلی خبر داد و گفت: برخی از تخلفات انجام شده در سطح شهر مربوط به تخلفات بی سابقه داخلی است که با اجرای این سامانه و رفع آن می توان با افزایش ظرفیت جاده ها و ساخت و ساز هزینه های شهرداری را کاهش داد. شهر بهتره

طبیبی نحوه اعمال قانون در ثبت تخلفات ساکنان را تشریح کرد و گفت: در مکان هایی که نیاز به احداث پارکینگ داریم و هنوز پارکینگ در نظر گرفته نشده است، قانون با احتیاط اعمال می شود اما در مواردی مانند ایستگاه اتوبوس و تاکسی غیرقابل بخشش است. یک سیستم حمل و نقل داشته باشید.

  بسیج بی مرز است/ ایران حاکم بر آمریکاست

وی همچنین توقف پیاده روها را تخلفی نابخشودنی می داند و یادآور می شود: به منظور افزایش ایمنی عابران پیاده به ویژه نابینایان و معلولان با کمک سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کوم و نیروی انتظامی موتورسیکلت ثبت تخلف ایجاد می شود. به زودی آغاز خواهد شد.

سپس معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کوم از راه اندازی سامانه پایش طولی در کوم خبر داد و گفت: راه اندازی سامانه ثبت تخلفات بین شهری برای اولین بار در کشور راه اندازی شد، بنابراین کوم پیشگام است. در اجرای این سامانه در کشور.

وی رعایت سرعت مجاز را عاملی در کاهش تصادفات فوتی دانست و تاکید کرد: با معرفی سامانه پایش فاصله طولی جراحات و خسارات می توان ایمنی مناسب در شهر را برای عابرین پیاده و کاربران جاده کاهش داد.

طبیبی ثبت بیش از هزار تخلف سرعت غیرمجاز در این شهرستان را هشداردهنده عنوان کرد و گفت: امیدواریم با استقرار سامانه های گزارش دهی خارج از جاده و استفاده از ظرفیت کامل دوربین ها و پلاک ها بتوانیم برخی از تخلفات را حتی در شب کاهش دهیم. “.

وی از آماده شدن سامانه سوم در کوم به عنوان سامانه ثبت زمان ورود اتوبوس ها به ایستگاه خبر داد و گفت: متاسفانه در حال حاضر ضریب اطمینان مصرف کنندگان به حمل و نقل عمومی در شهر صفر است و امیدواریم بتوانیم اجرای این سامانه و انتشار دفترچه ساعت ورود اتوبوس های مردمی «سالمندان این اطمینان را به اداره حمل و نقل عمومی شهر برگردانید.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کوم در پایان یادآور شد: برای ارتباط شهروندان با سامانه های هوشمند باید المان هایی را در سطح شهرداری طراحی کنیم تا بتوانیم مشارکت ۱۰۰ درصدی انسانی در کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در شهر داشته باشیم.

  سازمان آتش نشانی نمونه بارز همکاری و همکاری سازمانی است

دیدگاهتان را بنویسید