چینی ها نگران تاثیر میکرون ها بر بازی های المپیک زمستانی هستند

به گزارش کیودو، کمیته برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی پکن در واکنش به نگرانی‌ها در مورد شیوع ویروس میکرون و میزبانی این مسابقات بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

«ما از نزدیک تأثیر ویروس را زیر نظر داریم و همچنین تأثیر بالقوه آن را بر بازی‌های المپیک بررسی و ارزیابی می‌کنیم. مایلیم به این نکته اشاره کنیم که اقدامات متقابل قوی علیه کووید انجام خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که بازی ها ایمن و همزمان برگزار می شود. 2022 آسان، ایمن و عالی.

کمیته برگزاری گفت که اصول و اقدامات کافی برای مبارزه با این همه گیری را با همکاری کمیته بین المللی المپیک (IOC) و کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) ایجاد کرده است. در این بیانیه آمده است: «این اقدامات بر اساس آخرین تحقیقات در مورد این ویروس، نظرات کارشناسان داخلی و خارجی و همچنین بهترین روش‌های کنترل است.»

کمیته برگزاری بر روی ورزشکاران تمرکز می کند و تلاش می کند تا امنیت آنها را تضمین کند تا بتوانند رویاهای المپیک خود را محقق کنند.

چین روز دوشنبه 223 مورد جدید کووید-19 را اعلام کرد که بالاترین تعداد از مارس 2020 است. مقامات چینی همچنین روز شنبه اعلام کردند که اولین مورد از سویه Omicron Covid-19 قبل از سال نو و افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی ثبت شده است. بازی های پایتخت مواردی از Omicron در دیگر شهرهای بزرگ چین از جمله تیانجین گزارش شده است.

ورزشکاران، مسئولان و سایر کارکنان المپیک در بدو ورود در یک محیط منزوی و منزوی قرار خواهند گرفت، در حالی که هرکسی که واکسینه نشده باشد باید به مدت 21 روز قرنطینه شود.

  رتبه بندی معلمان و سال تحصیلی آینده

دیدگاهتان را بنویسید