پیش بینی ورود سامانه جدید سرمایشی و بارشی در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، زهرا مبشری نسب، کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی در گفت و گو با این خبر گفت: با وجود اینکه امروز و فردا جو در موج خراسان رضوی پایدار است و دما افزایش می یابد، سامانه جدیدی در دسترس خواهد بود. بعدا. فردا.” سرد و بارانی وارد حومه شهر خواهد شد.

مبشر با اشاره به کاهش دما هوای خراسان رضوی وی افزود: پس از ورود این سامانه جمعه و شنبه هفته آینده کاهش محسوس دمای هوا، ابر و بارش برف پیش بینی می شود.

کارشناس مرکز پیش بینی های هواشناسی خراسان رضوی وی همچنین گفت: در 24 ساعت گذشته دمای هوای مشهد از یک درجه سانتیگراد زیر صفر تا 10 درجه سانتیگراد بود، اما امروز بیشینه دمای مشهد به 9 درجه سانتیگراد و حداقل دما به حدود 2 درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد.

وی همچنین افزود: این بارش ها اغلب به صورت پراکنده خواهد بود و در این مدت بیشترین بارندگی در نیمه شمالی استان خراسان رضوی خواهد بود و این سامانه بارشی صبح یکشنبه هفته آینده از استان خارج می شود.

مبشری نسب در خاتمه خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده هوای استان سردتر و مطمئناً سردتر خواهد بود. یخ رخ می دهد و دمای هوا در اکثر نقاط به منفی پنج درجه سانتی گراد می رسد.

  صید کیک خزری در مازندران ممنوع شد

دیدگاهتان را بنویسید