پایش مصرف گاز در ادارات ایلام از مرز 4 هزار گذشت

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس اللهی گفت: طبق بخشنامه صرفه جویی در مصرف گاز شرکت گاز استان ایلام به نمایندگی از معاون اول رئیس جمهور اقدام به راه اندازی گشت های نظارت بر گاز ادارات و ارگان های دولتی، برگزاری جلسات مربوطه در استان، مکاتبه و ابلاغ به کلیه دستگاه ها و نهادهای دولتی به منظور رعایت حداکثر صرفه جویی در مصرف گاز نموده است. .

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با بیان اینکه از ابتدای اجرای این طرح تاکنون 505 اخطار به ادارات دولتی و ارگان های استانی که الگوی مصرف را رعایت نکرده اند، ابلاغ شده است، افزود: نسبت به الگوی مصرف اقدامی نکرده اند، اما انجام داده اند. همچنین مصرف را افزایش داده است که به ناچار گاز آنها را قطع کرده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون گاز 7 دستگاه دولتی در استان قطع شده است، تصریح کرد: بلافاصله تعدیل شود و در روند مصرف گاز این دستگاه ها نیز قطع می شود.

شمسالهی بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز مشترکان خانگی و اداری تاکید کرد و گفت: به منظور صرفه جویی و مدیریت انرژی از کارکنان خواسته شد تا یک ساعت قبل از پایان ساعت کاری و در روزهای آخر هفته، وسایل گرمایشی سازمان ها را خاموش کنند. .

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود: این شرکت در ایفای رسالت سازمانی و مسئولیت اجتماعی خود با مشارکت نیروهای کمکی و نیروهای بسیجی در حوزه گاز، نظارت دقیق و نظارت دقیق بر دمای محیط در ادارات استانی دارد. موسساتی که نه موضوع پس انداز و نه دمای رفاه را در نظر نمی گیرند. در مرحله اول اخطار کتبی صادر می شود.

  گالری شهر با موضوع مشاهیر استان یزد به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد

این مقام مسئول با بیان اینکه این گشت ها در ساعات کاری در طول هفته و آخر هفته به طور مستمر بر میزان مصرف گاز و رعایت دمای رفاهی در ادارات و ساختمان های دولتی نظارت دارند، افزود: در صورت عدم رعایت صرفه جویی و دمای رفاهی در مرحله اول. به این اخطار کتبی به ادارات ارسال می شود و در صورت عدم اصلاح مصرف در مرحله بعدی لیست متخلفین به مدیر اطلاع می دهد که در صورت عدم توجه به اخطارها و یا عدم تغییر روش مصرف گاز، آنها گاز قطع خواهد شد

شمس‌الهی در خصوص پایداری جریان‌های گاز در این فصل تاکید کرد: با احداث و تقویت زیرساخت‌های خطوط انتقال و شبکه‌های گازرسانی، روند تداوم خدمات رسانی به مردم استان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و امیدواریم امسال با تمهیدات لازم، بدون قطع گاز بیایید باشیم.

وی در پایان گفت: با افزایش سرمای هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی در فصول سرد سال، صرفه جویی در مصرف این حامل انرژی توسط هر فرد بسیار مهم و پرهزینه مشترکان با رعایت الگوی مصرف بهینه و گران است. انطباق با دمای راحت (21-18 درجه). سیگراد) برای کمک به شرکت گاز ایلام در ارائه خدمات مستمر.

دیدگاهتان را بنویسید