پایان پاکسازی و برف روبی کرمانشاه

رح به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، امیر رحیمی گفت: در 24 ساعت گذشته شاهد سه بارندگی و بارش برف در شهر کرمانشاه بودیم که حوالی ساعت 19 شدت گرفت.

وی افزود: همزمان با این بارندگی ها، همکاران معاونت خدمات شهری و مناطق هشت گانه اقدام عاجل برای برف روبی و رفع انسداد انجام دادند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: در اولین ساعات بارندگی شاهد وقوع حادثه ای در کمربندی غربی بودیم و طبیعتاً یک دوراهی جاده ای ایجاد شد که کار را برای همکاران سخت کرد اما با همکاری پلیس راهور مسیر انجام شد. بلافاصله باز شد و عملیات ادامه یافت.»

رحیمی ادامه داد: شیب ها، تقاطع های غیرهمسطح، تقاطع ها و مسیرهای پرتردد اولویت اول ما در سندبلاست بود که حدود 100 تن نمک و ماسه و 200 تن مخلوط ماسه و نمک در همه راه های اصلی ریخته شد.

وی با بیان اینکه 20 دستگاه برف روب استفاده شده است گفت: هیچ یک از محورهای اصلی و فرعی کرمانشاه مسدود نشده است.

سرپرست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: اقدامات رفع موانع مسدود شده تا ساعت 5 صبح امروز ادامه داشت و از ساعات اولیه صبح نیروهای پاکبان، خدمات شهری و مناطق هشت گانه اقدام به تکان دادن درختان، شن و ماسه و کوچه ها کردند. و ادامه دارد.

رحیمی گفت: تانک های شن و ماسه در نقاط مختلف شهر نصب شده است و از مردم شریف کرمانشاه به ویژه کسبه محترم تقاضا داریم با کارکنان خود در شهرداری کرمانشاه همکاری لازم را داشته باشند.

وی در پایان گفت: دیروز پس از مراسم تحلیف، دکتر نادر نوروزی عملیات را برعهده گرفت و طی بازدیدهای مختلف نیروهای خدماتی نکات لازم را استماع کرد که از حضور آنان کمال تشکر را داریم. و پشتیبانی. “

  هلال احمر نقش مهمی در کارکنان خدمات گردشگری دارد

دیدگاهتان را بنویسید