همه دستورالعمل ها باید کاربرد فرهنگی داشته باشند

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد آقامیری رئیس سازمان دامپزشکی کشور در سخنانی گفت: اکنون همه دستورالعمل های سازمان دامپزشکی را تغییر داده ایم و همه این دستورالعمل ها باید انجام شود. پیوست فرهنگی امروز هم دامپزشکی ما از فرهنگ جدا نشده است، از همه نزدیکان انتظار داریم در حوزه دامپزشکی کار فرهنگی انجام دهند.

آقامیری این سخنان را در افتتاحیه همایش تربیت ناظر بیان کرد قتل عام شرعی مشهد گفت و ادامه داد: حدود یک سال و نیم پیش صادرات مزارع کشاورزی به اتحادیه اروپا به دلیل وجود مراکز بیماری خاص در کشور ممنوع شد اما در نهایت این ممنوعیت برای صادرات مزارع کشاورزی ممنوع شد. که بخشی از درآمد ملی به صورت ارزی است. ، لغو شد و مجوز صادرات مزارع به اتحادیه اروپا را دریافت کردیم.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور او همچنین گفت که در چند ماه گذشته شاهد یک ممنوعیت بوده است صادرات ماهی در اقلیم کردستان عراق سرد و گرم بود، اما خوشبختانه امروز مجوز صادرات خود را دریافت کردیم و با مراکز موجود در این منطقه مبارزه کردیم.

وی افزود: در زمینه پیشگیری و ارتقای سلامت جامعه در کشور، نیروهای سازمان دامپزشکی تلاش زیادی کرده اند و توسعه یک کشور ویژگی های متفاوتی دارد و یکی از بخش هایی که سرعت توسعه ما را افزایش می دهد، استفاده از آن است. علوم دنیا که بسیاری از آنها در حوزه اصلی هستند.

آقامیری در خاتمه تاکید کرد: امروزه امنیت روانی مدیون است امنیت غذایی اگر همه این مسائل را جمع بندی کنیم در نهایت به امنیت غذایی می رسیم که امنیت روانی نیز برای افراد جامعه ایجاد می کند.

  رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی در دیدار با وزیر امور خارجه امارات بر ممنوعیت اشاعه هسته ای تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید