لزوم پرداخت به موقع قبوض برق به سرمایه گذاران برق و انرژی

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و من جمعه از یزد دارم وی گفت: کارکنان یزد باید در اجرای تفاهم نامه های امضا شده در حوزه انرژی خورشیدی کوشا و جدی باشند.

وی در دیدار با معاون وزیر نیرو با اشاره به سرمایه گذاری در تولید برق از انرژی خورشیدی گفت: یکی از مواردی که باید به آن توجه داشت، بهره برداری ارزانتر از این نیروگاه ها است.

وی افزود: پرداخت به موقع قبوض برق به سرمایه گذاران از دیگر مواردی است که مسئولان باید به آن توجه کنند تا سرمایه گذاران آمادگی سرمایه گذاری در این حوزه را داشته باشند.

ناصر بر لزوم جدیت در اجرای تفاهم نامه های امضا شده و تلاش برای اجرای آنها تاکید کرد و گفت: امیدواریم به زودی شاهد سرمایه گذاری های عظیم در حوزه انرژی خورشیدی باشیم.

وی همچنین بر لزوم پرداخت تسهیلات بلندمدت و ارزان به سرمایه گذاران داخلی تاکید کرد و گفت: در صورت حمایت مردم و سرمایه گذاران داخلی و سرمایه گذاران بزرگ، یزد می تواند به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برق کشور تبدیل شود.

ناصری گفت: نعمت خدادادی انرژی خورشیدی در یزد وجود دارد و امیدواریم با برنامه ریزی صحیح و اصولی بتوانیم از این نعمت الهی برای تولید برق در کشور استفاده کنیم.

معاون وزیر نیرو وی همچنین در این نشست گفت: استان یزد هم پتانسیل باد بسیار خوبی دارد و هم پتانسیل خورشیدی بسیار خوبی دارد و تولید برق از آن نیز مقرون به صرفه است.

محمود کمانی افزود: سرمایه گذاران زیادی در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند و با توجه به تعامل خوبی که مدیران استان با سرمایه گذاران دارند، امیدواریم بتوانیم بخشی از هدف گذاری 10 هزار مگاواتی تولید در دولت سیزدهم در یزد محقق کنیم. “

  قیمت سکه امروز 4 اردیبهشت 1401 اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید