فرصت خوبی برای پرداخت جریمه های جاده ای / عفو دیرکرد

فرصت خوبی برای پرداخت جریمه های جاده ای / عفو دیرکرد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با اشاره به پایان مهلت بخشودگی جرایم رانندگی از دارندگان وسایل نقلیه خواست برای بهره مندی از مزایای این طرح ویژه با در دست داشتن مدارک مربوطه به مراکز پلیس + 10 مراجعه و جریمه های معوقه رانندگی خود را پرداخت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان: وی روز چهارشنبه با اشاره به دوره عفو جرایم رانندگی از مالکان خودروها خواست با در دست داشتن مدارک مربوطه برای بهره مندی از مزایای این طرح ویژه و پرداخت معوقات خود به کلانتری +10 مراجعه کنند.

وی گفت: با مجوز مجلس شورای اسلامی جرایم بر این اساس و در مهلت تعیین شده بخشیده و تاخیر دو برابر می شود.

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: پایان دی ماه مهلت بخشودگی جریمه های جاده ای است و از ابتدای بهمن ماه جریمه ها به صورت تاخیری (2 برابری) اعمال می شود.

وی افزود: همچنین با توجه به پایان مهلت بخشودگی تخلفات وسایل نقلیه موتوری، مراکز و خدمات پلیس +10 در روزهای 29 و 30 دی ماه از ساعت 8 الی 16 آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند. “

هنگ فکری از دارندگان وسایل نقلیه خواست برای استفاده از این طرح ویژه و پرداخت جریمه های معوقه رانندگی با کلانتری +10 تماس بگیرند.

  همکاری معاونت فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با شرکت های دانش بنیان رو به افزایش است

دیدگاهتان را بنویسید