عزم راسخ بانک مسکن برای اجرای 5 مصوبه رئیس جمهور

به گزارش موج نیوز، محمود شایان، مدیرعامل بانک مسکن با تشریح جزئیات برنامه ها و عزم این بانک برای اجرای این دستورات، از آغاز اجرای احکام پنج گانه ریاست جمهوری به نظام بانکی کشور در بانک مسکن خبر داد.

وی با بیان اینکه حکم رئیس جمهور 5 نفر برای نظام بانکی کشور فصل الخطاب است، گفت: در این راستا به تمامی مدیران و معاونان بانک مسکن اعلام کردیم که برنامه ریزی لازم برای اجرای بهتر و سریعتر این موارد را داشته باشند. دستورات و ما می سازیم این خط فرمان را در بند 5 موارد در اسرع وقت اعمال کنید.

شایان همچنین از تشکیل کمیسیونی برای تسریع در اجرای این دستورات خبر داد و گفت: به منظور نظارت و نظارت بر اجرای دقیق فرمان 5 ریاست جمهوری، به استانداران دستور داده ایم که این کمیته را در استان های خود تشکیل دهند و گزارشی از این موضوع ارائه کنند. اجرا خواهد شد.» همچنین ارائه خواهد شد.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین به آغاز اجرای احکام ریاست جمهوری در بانک مسکن اشاره کرد و افزود: موضوعات مطرح شده در نشست رئیس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله پس از جلسه در بانک مسکن آغاز شد.

شایان در پایان خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات بانک مسکن در اجرای دستورات رئیس جمهور می توان به واگذاری شرکت های تولیدی تحت مالکیت و تسهیل در اعطای وام به مردم اشاره کرد. جزئیات بیشتر در این خصوص طی روزهای آتی از طریق حساب کاربری رسمی این بانک عمومی خواهد بود.

  حفاری ها با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کردند

دیدگاهتان را بنویسید