عدم تطابق خسارت با جرایم تحمیلی در بحث آلودگی نفتی

عدم تطابق خسارت با جرایم تحمیلی در بحث آلودگی نفتی

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با مدیر و جمعی از معاونین سازمان بنادر و دریانوردی هرمزگان، تعامل، هماهنگی، ارتباط و تداوم عدم تمکین به مدیریت بندر و تعهدات بین المللی را عاملی برای رفع موانع برشمرد. و مدیریت پرونده ها

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجتبی قهرمانی رئیس قاضی استان هرمزگان در این نشست با اشاره به نوع فعالیت بنادر و گمرکات در عرصه ملی و بین المللی و همچنین نقش این دو دستگاه در عرصه سیاسی، اجتماعی. حوزه‌های اقتصادی و امنیتی: خدمات این دستگاه‌ها با وقفه و اختلال به هر نحوی موجب نارضایتی مردم می‌شود، لذا قوه قضائیه مانند گذشته با تعامل، هماهنگی، ارتباط و مستمر نسبت به تسهیل مسائل و حل مشکلات و چالش‌های پیش رو اقدام کند. شورش برای حل موضوعات کار خواهد کرد.
قهرمانی از آمادگی قوه قضائیه برای تشکیل کارگروه های تخصصی برای حل مسائل فنی دریا و بنادر خبر داد و گفت: مسائل داخلی و بین المللی و همچنین مسائل آموزشی قوه قضائیه آماده ورود و هرگونه همکاری است.
وی بر لزوم کنترل تردد از طریق سیستم کنترل دسترسی دستگاه کنترل تردد تاکید کرد و گفت: با تدوین برنامه ریزی سیستماتیک و استفاده صحیح از سیستم کنترل ورود و خروج کامیون ها در بندری مانند شهید رجایی که تنها بندر تجاری نیست. ، اما یک شریان یارد است، مدیریت و نظارت می شود.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بر جلوگیری از ورود کامیون های غیرمجاز و معاینه فنی که به هر نحو سلامت و ایمنی مردم در بندر را به خطر می اندازد، تاکید کرد.
مدیرکل بنادر و کشتیرانی هرمزگان در این نشست با اشاره به اهمیت تعیین تکلیف کارگاه های قایقرانی غیرمجاز در استان گفت: روند قانونی، اسنادی و آموزشی هر گونه همکاری توسط این سرویس کل انجام خواهد شد.
وی همچنین به آلودگی نفتی و آسیب به اکوسیستم دریایی اشاره کرد و گفت: آنچه مسلم است جرایم انجام شده در رابطه با آلودگی نفتی نه بازدارنده است و نه تناسبی با آسیب وارده به اکوسیستم آبی دارد، بنابراین برای رسیدگی به این موضوع نیاز به دادگاه تخصصی است. این جستجوی عمومی با استفاده از دانش کارشناسان و تکنسین ها پیشنهاد شده است.
محمدی کرجی ران از ورود سازمان بازرسی نهاد ریاست جمهوری و وزارت راه برای تسهیل در اموال اموال خبر داد و گفت: در حال خروج کالاهای متروکه از بندر بود که مدت زمانی تعیین شد. توسط بازرسی موسسه برای انجام این مهم.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اشراف و دانش مسئولان دریا و بندر را در قوانین و مقررات قضایی بسیار مؤثر و مهم دانست و خواستار برگزاری دوره های آموزشی قضایی با بهره گیری از دانش و تجربه قضات برجسته شد. قوه قضاییه

  وقتی فضای مجازی نسخه ما به پایان می رسد / + ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید