ضرورت فرماندهی یگان کنترل تردد در 3 استان شمالی

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، رضا علیهانی در نشست مدیریت حمل و نقل و ترافیک در محورهای مواصلاتی تهران، البرز و مازندران در سفرهای نوروزی 1401 گفت: با توجه به اینکه مازندران یکی از استان های پرتردد و پرتردد است، تشکیل مدیریت کارگروه ترافیک نوروز 1401 با توجه به افزایش تردد در ایام تعطیلات مورد نیاز است.

گفت که با رهبری واحد کنترل و مدیریت ترافیک مشکلات این بخش برطرف می شود، وی ادامه داد: به دلیل نبود واحد و مدیریت یکپارچه و عدم هماهنگی بین سه استان در ایام پیک سفر، محورهای حمل و نقل بزرگی در حال ایجاد است که برای رفع این مشکل برگزار شد. مشکلات ترافیکی..

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به وجود محدودیت های زیرساختی و جاده ای در محورهای مواصلاتی استان مازندران، افزود: با توجه به نبود زیرساخت های مناسب جاده ای در این استان، چاره ای جز اعمال محدودیت های مدیریت زمان نداریم. سفر و ….”

وی با ارائه شرح وظایف پلیس راهنمایی و رانندگی از کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده ای حاضر در جلسه خواست نسبت به هرگونه بی نظمی و با توجه به تجربه تلخ گذشته رسیدگی کنند. اختلال در حرکت وسیله نقلیه تا شاهد حوادث کمتری باشیم.

علیحانی با بیان اینکه مدیریت ترافیک در جاده های استانی و فرعی نیز در کاهش ترافیک موثر است، گفت: جاده های کوهستانی استان مازندران همواره در معرض خطراتی مانند ریزش یا پرتاب سنگ، برف و باران هستند، بنابراین نیازمند توجه هستیم.

این مقام مسئول بیان کرد: امروز استان مازندران نیازمند ارتقای زیرساخت های قدیمی در محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و کیازار است، بنابراین باید همفکری کرد و راهکار مشترک و فرماندهی بین استانی به ویژه با استان های تهران و البرز را تضمین کرد.

  پارلمان اوکراین اقدامات روسیه در این کشور را نسل کشی اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید