شکایت از مدیرعامل نساجی استقلال کار / محرومیت و جریمه سیف الله پور

به گزارش موج نیوز، «رای کمیسیون انضباطی درباره اظهارات کذب آقای سیف الله پور، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران به رسانه ها به قصد تشویش اذهان عمومی که در آن مدعی است پس از بازی با استقلال تهران ، 2 بازیکن باشگاه از این دو بازیکن در قالب بازیکنان غیر مجاز به ناظر بازی شکایت و شکایت کرد.

وی پس از تماس با ناظر بازی به صراحت اعلام کرد که شکایتی از آقای ایزد سیف الله پور مینی مبنی بر استفاده دو بازیکن خارجی غیرقانونی از باشگاه استقلال دریافت نکرده است و با توجه به گزارش ناظر بازی، آقای خلیفه سلطان اشاره ای نکرده است.

این گزارش در پرونده کلاس 1307 قرار دارد و علیرغم فیلم مصاحبه ایشان و اصرار آقای سیف‌الله پور به مصاحبه با رسانه‌ها در خصوص شکایت دو بازیکن، این کمیته اظهارات آقای سیف‌الله‌پور را نشر اکاذیب به قصد شرم‌آوری ماده 71 دانست. آقای ایزد سیف‌اله‌پور در ماده 93 مقررات انضباطی و همچنین با تجویز مواد 50 و 117 آیین‌نامه داخلی به پرداخت 200 هزار ریال جریمه نقدی و محرومیت از بازدید از کلیه استادیوم‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور محکوم شد. بازی خانگی نساجی مازندران و باشگاه نساجی مازندران به دلیل مسئولیت تضامنی به پرداخت 300.000.000 ریال جریمه نقدی محکوم شدند. “این یک رای روشن است.

  پدیده جهانی دولت به عنوان یک پلتفرم به چه معناست؟ / + ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید