شناسایی 212 بیمار جدید عروق کرونر در اصفهان / 43 بیمار مراقبت های ویژه

نورالدین سلطانیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری اصفهان موج، گفت: شب گذشته 212 نفر در استان به ویروس کرونا مثبت شدند و 59 بیمار بستری شدند.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت 34 بیمار مبتلا به عروق کرونر با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و نیاز به گذراندن دوره قرنطینه در منزل دارند.

نورالدین سلطانیان در خصوص آمار بیماری های عروق کرونر در استان تصریح کرد: در حال حاضر به استثنای کاشان، آران و بیددل 272 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر در بیمارستان های استان اصفهان بستری هستند. متأسفانه 43 نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه در وضعیت بحرانی قرار دارند و بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت و نگهداری است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رابطه با آمار مرگ و میر ناشی از تاج سر گفت: شب گذشته 2 نفر در استان اصفهان بودند که یکی از آنها پزشک قانونی و یک نفر مشکوک به تاج است. .

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تاکنون یک میلیون و 311 هزار و 502 مورد قطعی و مشکوک بیماری عروق کرونر قلب در استان اصفهان به استثنای کاشان، آران و بیدول شناسایی شده است.

سلطانیان گفت: همچنین از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون 17 هزار و 370 بیمار مشکوک و شناسایی شده مبتلا به بیماری عروق کرونر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده اند که از این تعداد 11 هزار و 20 نفر به طور قطعی و 6 هزار نفر فوت کرده اند. درگذشت. مرد «348 نفر مظنون به تاج گذاری بودند.

  گزارش تصویری: چهلمین روز از درگذشت آیت الله سید رضی شیرازی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار کل بهبود یافتگان گفت: از ابتدای شیوع این ویروس در استان 128 هزار و 145 نفر از مراکز درمانی تحت پوشش کرونا ترخیص شده اند. اصفهان. دانشگاه علوم پزشکی.

دیدگاهتان را بنویسید