سایت نمایشگاه کتاب مجازی افتتاح شد

به گزارش موج نیوز به نقل از مرکز مطبوعاتی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران چهار روز مانده به شروع نمایشگاه افتتاح شد. امروز چهارشنبه (7 دی ماه 1400) جهت تسهیل روند خرید برای علاقمندان و مخاطبان کتاب.

در این صورت عموم مردم می توانند از امروز 8 دی ماه با ورود به سایت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به آدرس ketab.ir، پس از ثبت نام در سایت، کتاب های مورد نیاز خود را جستجو و در صفحه شخصی خود به قسمت علاقه مندی ها اضافه کنند. . همچنین پس از شروع نمایشگاه، عموم مردم می توانند کتاب های مورد علاقه خود را سفارش داده و خرید خود را نهایی کنند که از طریق شرکت ملی پست به صورت رایگان تحویل داده می شود.

امکان خرید کتاب برای عموم علاقه مندان از سوم بهمن ماه 1400 فراهم می شود. در واقع، از روز یکشنبه (3 بهمن)، مخاطبان می توانند با مراجعه به صفحه خود در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، کتاب هایی را که به بخش علاقه مندی های خود اضافه کرده اند، خریداری کنند.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم باخمن آغاز به کار می کند و تا دهم باخمن 1400 هشت روز ادامه دارد و علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند با ketab.ir تماس بگیرند.

  کسب 18 مدال ملی مهر اصالت گامی ارزشمند برای توسعه صنایع دستی اردبیل است.

دیدگاهتان را بنویسید