سازمان مدیریت پسماند متعهد به ارتقای شفافیت و سلامت اداری است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، دوستت دارم وی گفت: شفافیت یکی از دقیق ترین راهکارها برای مبارزه با فساد سازمان یافته در این زمینه است و کمیسیون بهداشت اداری به ترتیب با تصویب سیاست ها، مقررات و دستورالعمل های مرتبط با ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد، فعالیت های خود را انجام می دهد. ، اگرچه نمونه هایی از شفافیت در سازمان قبلاً همیشه اعمال می شد.

وی با اشاره به اینکه این کمیسیون مانند سایر سازمان ها و شرکت های شهرداری اصفهان در سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان تشکیل شد، تصریح کرد: طبق بند 1 فصل دوم این طرح، کمیسیون سلامتی در مطب سازمان مدیریت پسماند دستورالعمل ها و آیین نامه هایی را برای اجرای صحیح این طرح در راستای شفافیت، توسعه سلامت اداری و پیشگیری از فساد وضع خواهد کرد تا این روند به صورت ساختارمند و مطابق با برنامه کمیته مرکزی پیش برود. .

شاکتی با اشاره به عزم جدی سازمان مدیریت پسماند برای اجرای طرح شفافیت و سلامت اداری، افزود: اقداماتی در راستای این طرح قبل از ابلاغ طرح شفاف سازی در سازمان مدیریت پسماند اجرا شد که از جمله آن می توان به قسمت سایت سازمانی که شفافیت نامیده می شود.» قراردادها، مناقصات و مناقصات این سازمان در معرض دید همگان قرار می گیرد.

کارمند خاطرنشان کرد که سازمان مدیریت زباله های شهرداری اصفهان وی پاسخگو بودن و شفافیت در قبال شهروندان و همچنین مسئولین بالادستی را وظیفه خود دانست و افزود: تمامی اقدامات و فعالیت های سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان به صورت کامل رسانه ای خواهد شد و این سازمان نیز آمادگی ارائه برنامه های خود را دارد. و پروژه ها برای مدیران شهری و فعالان مدنی و رسانه ها توضیح دهید.

  فلسطین: در شورای امنیت موضع مشترکی در مورد تجاوزات اسرائیل وجود دارد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند تاکید کرد: سازمان مدیریت پسماند جایی برای فعالیت خارج از قانون، روابط خانوادگی و قومیتی و سوء استفاده از منابع سازمانی، توجه ویژه به پیشگیری از تخلفات، کشف موارد احتمالی توسط مدیریت ندارد. سازمان مورد حمایت

دیدگاهتان را بنویسید