دلایل تخریب برخی رسانه ها علیه علی عسکری

دلایل تخریب برخی رسانه ها علیه علی عسکری

علی عسکری در مراسم و معارفه خود به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی خلیج فارس، گفت: معتقدم کار در هلدینگ خلیج یک جهاد فی سبیل الله است و اکنون نشان می دهد که چرا این میزان تخریب رسانه ای علیه جدید انجام شد. مدیرعامل خلیج فارس.

به گزارش موج نیوز، زمانی که علی عسکری به عنوان مدیرعامل معرفی شد شرکت پتروشیمی خلیج فارسوی گفت: معتقدم کار در هلدینگ خلیج فارس «جهاد بسم الله» است.
در حالی که این باندها تمام تلاش خود را برای زیر سوال بردن این انتصاب انجام می دهند، شنیده ها حاکی از آن است که فساد ساختاری در بدنه این هلدینگ به حدی رسیده که یکی از معاونان وی دستگیر و روانه زندان شده است.
حجم تخریب رسانه ای علیه مدیرعامل جدید این هلدینگ نیز نشان از فساد گسترده ای دارد که ریشه در خطر با ورود مدیری به خارج از دایره دارد و در چند روز اخیر سعی شده از طریق روانی و رسانه ای تمرکز مدیران جدید را تغییر دهد. عملیات . .
با کمی تحقیق متوجه می شوید که علی عسکری با توجه به سوابق خود یکی از مدیران دلسوز این سامانه است. شاید برخی او را تنها به عنوان مدیر صدا و سیما بشناسند و از توان و تجربه قبلی او در عرصه اقتصادی و صنعتی به ویژه در زمینه ساخت خطوط تولید دفاعی و فروشگاه های زنجیره ای ساختمان بی خبر باشند.
حال سوال این است که آیا دستگیری اخیر اولین گام برای از بین بردن دست مفسدان خواهد بود و آیا انتظار برای مبارزه با فساد در شرکت های بزرگ به پایان رسیده است؟

  درمانگاه فرهنگی الیگودرز با مشارکت بانک مسکن تکمیل و افتتاح شد

دیدگاهتان را بنویسید