خاورمیانه: مخالفان بن سلمان در خاندان سلطنتی حکومت او را خنثی خواهند کرد

خبر عجیب

شفقنا- مادوی الرشید از مخالفان سرشناس دولت ریاض با انتشار مقاله ای در سایت میدل ایست آی نوشت که شاهزادگان سعودی اجازه پادشاه شدن محمد بن سلمان را نمی دهند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ وی با اشاره به اینکه از زمان آغاز جشن های سال نو میلادی در عربستان سعودی خبری از ملک سلمان بن عبدالعزیز نیست، گفت: غیبت های طولانی ممکن است به دلیل کهولت سن و بیماری باشد.

پادشاه عربستان سعودی اکنون در شهر جدید ناهوم مخفی شده است و ممکن است به دلیل ضعف جسمانی نتواند در مراسم تحلیف هفتمین سالگرد حکومت خود شرکت کند، اما علیرغم اینکه محمد بن سلمان اکنون حاکم واقعی عربستان سعودی.عربستان عبدالعزیز باید تا زمان مرگش پادشاه عربستان باقی بماند.

وی ادامه داد: در صورت مرگ سلمان بن عبدالعزیز سناریوی خطرناکی برای دولت محمد بن سلمان به وجود می آید و آن این است که با وجود دستگیری ها و سرکوب های بن سلمان علیه مخالفانش، شاهزادگان سعودی خواهان تشکیل ائتلاف هستند. علیه او، زیرا شکنجه های اخیر بن سلمان علیه شاهزادگان رقیب، از جمله محمد بن نایف، بسیار بلند بود و هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهزادگان در مورد پادشاهی محمد بن سلمان به اجماع برسند.

این در حالی است که سعد الجابری، رئیس پیشین اطلاعات عربستان سعودی اخیراً جنایات بن سلمان را کشف کرده و در جریان تبعید پادشاه سابق عربستان به کانادا، سعی در مسموم کردن پادشاه سابق عربستان با حلقه زهرآلود داشته است.

مادوی الرشید همچنین به ائتلافی از شاهزادگان ناراضی وهابی و علمای به حاشیه رانده شده علیه بن سلمان اشاره کرد و به این نتیجه رسید که جوانان سعودی که گرفتار مشکلات اقتصادی، تورم، بیکاری و افزایش مالیات هستند، می توانند در آینده حول محور علمای وهابی علیه وارث تاج و تخت بچرخند. . بلند شو

  قبایل مذهبی تونس منشور ملی همزیستی را امضا می کنند

این اخبار Saudielix را بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید