حمایت از حقوق بشر یک تکلیف شرعی و قانونی است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، متاسفم در مراسم تجلیل از شوراهای آموزش عالی که به طور همزمان از طریق وبینار ارزیابی شوراهای عالی استان اصفهان برگزار شد. آموزش و پرورش در استان اصفهان که با پشتکار فراوان در بین برترین های این شوراها در سطح ملی خوش درخشید، گفت: در همکاری های سازنده، همکاری راهبردی، هم افزایی مضاعف و هماهنگی موثر بین سایر دستگاه های ذیربط و سیاست های راهبردی شورا، بی شک زمینه مشارکت پویا و گسترده است. به موسسات خیریه و افراد بیشتری برای کمک به توسعه زیرساخت ها و برنامه های آموزشی کمک می شود.

نماینده عالی دولت در استان با انتقاد از مغفول ماندن رتبه ممتاز استان اصفهان در حین قرائت احکام به دلیل برخی نگاه های سطحی و غیرکارشناسی، این رویکرد را شایسته مردم قدرشناس همیشه در صحنه و شهید بیان کرد. پرور استان فهی اصفهان را نشناخت و گفت: بی شک راهی که هدف اصلی آن رضایت خداوند متعال است در اولویت پذیرش حضرت احدیس است.

وی خاطرنشان کرد: چرا و چگونه در آخرین لحظه از بین 5 شورای آموزشی برتر کشور، شورای آموزش و پرورش استان اصفهان منتفی می شود، در حالی که استان اصفهان به همت و تلاش مجدانه و توفیقات آن، هم اکنون موفق شده است. یکی از 5 را حذف کرد شورای عالی آموزش و پرورش کشور انتخاب و اعلام شد.

این مقام ارشد دولتی در استان اصفهان با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش استان فقط یک شخص حقیقی و مجموعه ای از اشخاص حقوقی نیست، گفت: قطعا از طریق مراجع بالاتر به این موضوع رسیدگی و با حکمرانی موثر با این حق تضییع شده برخورد خواهیم کرد. . ما خواستار نگرانی عمومی و انسجام جمعی هستیم.

  گزارش تصویری: سواران بی باک

استاندار اصفهان پس از این مراسم شخصا از شوراهای آموزشی شهرستان های تیرانا و کرون، کاشان، باغبهادران، اصفهان، نجف آباد، برهر، شاهین شهر و خمینی شهر به همراه کلیه حاضرین تجلیل و قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید