حامد هاتفی مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد شد

به گزارش خبرگزاری موج یزد، طی مراسمی با حضور دکتر حسن هانلو معاون مدیر کل تامین اجتماعی و دکتر منوچهری معاون درمان سازمان از خدمات دکتر توحیدی فر تجلیل کرد و طی حکمی از سوی دکتر حامد هاتفی رئیس سازمان به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد منصوب شده است.

طی مراسمی که امروز چهارشنبه در محل سازمان تامین اجتماعی یزد برگزار شد، دکتر حامد هاتفی به عنوان مدیر جدید درمان استان معرفی و از دکتر توحیدی فر به پاس 8 سال مسئولیت وی تجلیل شد.

دکتر حبیب الله حسن حنلو قائم مقام سازمان تامین اجتماعی که در مراسم معارفه مدیر جدید درمان تامین اجتماعی استان حضور داشت، وظیفه اصلی کارکنان سازمان تامین اجتماعی را خدمت رسانی و زحمات آنان دانست. برای حل مشکلات. وی افزود: وظیفه ماست که با حفظ وقار و لطافت و شفافیت کامل، تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و موانع انجام دهیم و در صورت کاستی با مردم گفت وگو و ارتباط برقرار کنیم.

دکتر حسن هانلو گفت: استان یزد طبق آمار استانی دارد که نیاز به درمان دارد و ارتقای آن از سطح فعلی آسان نیست.

وی تاکید کرد: مدیر جدید درمان استان باید با حضور پررنگ در رسانه ها و با ارائه برنامه های مناسب و حضور در بین مردم و دریافت انتقادات و انتظارات بیمه شدگان برای ارتقای سطح درمان استان و جلب رضایت مردم تلاش کند. بیمه شده .

وی با اشاره به روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی استان یزد تاکید کرد: برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که مناسب ترین خدمات به افرادی که کمترین حقوق را دارند ارائه شود.

  دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با رهبر انقلاب اسلامی

معاون مدیر عامل بر استفاده بهینه از نیروی کار به عنوان سرمایه اصلی سازمان تاکید کرد و گفت: استفاده از نیروی کارآمد باید در اولویت قرار گیرد.

دکتر محمدحسین توحیدی فر مدیر سابق درمان سازمان تامین اجتماعی استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد 8 ساله استان، از همکاری همکاران تشکر و قدردانی کرد و احداث درمانگاه بافق، ابرکوه و اردکان را از دستاوردهای این استان دانست. بیمارستان شهدای کارگر یکی از فعالیت های ویژه این دوره است.

وی تاکید کرد: افزایش تخت های بیمارستان شهدای کارگر مانند ساخت یک بیمارستان جدید با 50 تخت بود اما هزینه های نگهداری حذف شده است.

وی ادامه داد: در دوران تاج با تبدیل تهدید به فرصت و با اتکا به نیروهای توانمند توفیق پیچیده و الهی توانستیم بخش های جراحی، داخلی و فوق تخصصی را به طور کامل بازسازی کنیم.

دکتر توحیدی فر با اشاره به جذب کمک های خیرین به احداث مخزن اکسیژن برای بیمارستان شهدای کارگر به مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون تومان و احداث کلینیک دندانپزشکی در موسسه خیریه اشاره کرد. هزینه و افزود: مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیر سابق تامین اجتماعی یزد همچنین به پروژه ساخت بیمارستان سرطان با 150 تخت و پروژه های آماده راه اندازی درمانگاه مهریز، درمانگاه شهدای کارگر و بازسازی فوری شهدای کارگر اشاره کرد و گفت: و مراحل اولیه در حال انجام است.

دکتر حامد هاتفی مدیر جدید درمان تامین اجتماعی استان نیز با بیان اینکه تامین اجتماعی یکی از ضعیف ترین اقشار جامعه است، گفت: خدمت به بیمه شدگان توفیقی است که خداوند به ما داده و قدردان آن هستیم. این نعمت است. «ما باید به بیمه شده خدمت کنیم.

  در اطلاعات آمده است: «سلامت محصولات کشاورزی» و سکوت مسئولان

وی ادامه داد: در سال های گذشته فقط خدماتی ارائه می شد که در خاطر ما و بیمه شدگان بماند و مردم ما را با عملکرد ما قضاوت کنند.

وی با اعلام برنامه های اجرایی برای مدیریت درمان گفت: با همکاری و همدلی همکاران و توفیق الهی برای رسیدن به اهداف خود تلاش خواهیم کرد و امیدواریم نتیجه تلاش هایمان خدمت به جامعه بیمه ای و برآورده ساختن خواسته ها باشد. آسیب پذیر.”

هاتفی ادامه داد: مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند و من قطعا هم در قبال کارکنان سازمانی و هم در قبال استان و بالاتر از آنها به مردم و بیمه شدگان پاسخگو خواهم بود.

در پایان این مراسم از خدمات دکتر محمد حسین توحیدی فر قدردانی و نشان مدیریت به دکتر هاتفی اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید