تعامل پلیس اصفهان و سپاه برای امنیت بیشتر

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، سردار محمدرضا میرحیدری در حاشیه نشست تعاملی فرماندهان نیروی انتظامی با فرماندهان مقاومت بسیج و سپاه اظهار داشت: امروز مایه مباهات همه نیروهای لشکری ​​برای استان است و همه در حال حرکت هستیم. هدف ما حفاظت است. قداست ولایت و پاسداری از ارزشهای ناب انقلاب اسلامی و ایجاد امنیت و آرامش برای مردم شریف ایران اسلامی است.

وی گفت: تعامل فرماندهی کل انتظامی کشور با تمامی نیروهای مسلح به ویژه است سپاه و بسیج در سطح بسیار خوبی قرار دارد، افزود: در استان اصفهان این تعامل در سطح بسیار گسترده و عمیق تری وجود دارد و وفاق و همدلی خوبی بین نیروهای مسلح وجود دارد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: به منظور هماهنگی بیشتر و برنامه ریزی برای ارتقای وضعیت امنیتی استان، نشست تعاملی فرماندهان انتظامی با فرماندهان حوزه مقاومت بسیج و سپاه برگزار شد که قطعا امنیت بیشتر را به دنبال خواهد داشت. و صلح. «مردم رهبری خواهند کرد.

سردار میرحیدری وی خاطرنشان کرد: در این جلسه برنامه ریزی خوبی برای حرکت هماهنگ نیروی انتظامی در اصفهان با هماهنگی و تعامل با سپاه و بسیج، قوه قضائیه و سایر دستگاه ها برای افزایش امنیت مردم در 2 ماه گذشته استان اصفهان انجام شد. خدای ناکرده سعی کنیم با کنترل جرم و جنایت و فراهم کردن شرایط مساعدتر برای مردم کام آنها را شیرین کنیم.

  مقامات در صورت عدم رعایت دستور ستاد کرونا تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت

دیدگاهتان را بنویسید