تدوین منظومه حرکت نیمه شعبان در کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس ذاکرجان وی در جلسه ستاد ویژه زائران نیمه شعبان در سالن جلسات فرمانداری کوم گفت: جلسات شهرداری کوم در خصوص سفر و خدمات عمومی از ماه گذشته در شهرداری کوم آغاز شد.

معاون شهردار کوم ادامه داد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران ورودی کوم، 10 کمیته و 8 ستاد اجرایی توسط مجتمع مدیریت شهر کوم تشکیل شد.

وی با تاکید بر لزوم توسعه سامانه تردد در نیمه شعبان توسط کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات گردشگری استان، گفت: شفاف سازی ها در حال شفاف سازی و غیره است.

ذاکرجان با بیان اینکه توسعه این سیستم حمل و نقل موضوعاتی مانند ایجاد یا احداث پارکینگ، خط کشی، روشنایی، نحوه چیدمان خودروها و … را مشخص می کند، گفت: جمکران همچنین مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص) را جابجا کرده است. برای برگزاری راهپیمایی باشکوه در نیمه شعبان به طور کامل مسدود شد.

وی ادامه داد: شهرداری کوم پیش بینی می کند که موج سفرهای نوروزی به کوم از روز سه شنبه ۲۴ اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه داشته باشد. از لحظه ورود به Kum به صورت آنلاین پارکینگ‌ها را مالک و مدیریت کنید.

معاون خدمات شهری شهرداری کوم به مشکل کمبود پارکینگ در نیمه شعبان پرداخت و گفت: با توجه به روشنایی مناسب و روکش آسفالت جدید بلوار خدیجه، کل این بلوار به پارکینگ وسط تبدیل می شود. شعبان امسال به صورت موقت تا حد امکان در مزارع کشاورزی.

  رهبر انقلاب اسلامی: دست هیچ یک از قدرت ملی نباید به نفع شانه دیگر قطع شود

دیدگاهتان را بنویسید