بیکاری زیاد در روستاها قابل قبول نیست

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مص آیت الله مصطفی علما در نخستین دیدار با استاندار کرمانشاه در خصوص مسائل و مشکلات استان گفت: اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان استان باید اولویت اول دولت و دولت باشد. مسئولان و با توجه به استعدادها، توانایی ها و نعمت های فراوان خداوند در این استان پهناور، وضعیت کار و درآمد نباید برای مردم شریف این کره خاکی به ویژه جوانان نامناسب باشد.

وی افزود: کرمانشاه از دیرباز دارای تولیدات و صنایع دستی خاصی بوده است اما متأسفانه تلاشی برای معرفی و تقویت آن گونه که باید صورت نگرفته است، لذا ضمن بررسی دقیق زمینه های تولید، ترویج و صادرات این محصولات و صنایع دستی. «در دستور کار باشید.

امام جمعه کرمانشاه گفت: کرمانشاه به دلیل وجود مرزهای مهم و وجود اقوام و مذاهب مختلف در آن، شرایط خاصی در کشور دارد و می طلبد از این شرایط حداکثر استفاده را ببرد و اهمیت ویژه ای برای شرایط زندگی و درآمد داشته باشد. به ویژه جوانان این مناطق تدابیر لازم را اندیشیدند.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: حاشیه شهرها و مشکلات ناشی از آن باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی به طور کلی ساماندهی شود و تبیین سبک زندگی اسلامی در استان نیازمند کار و برنامه ریزی دقیق است. .

همچنین در این جلسه جناب آقای امیری مقدم استاندار محترم کرمانشاه گفت: از هرکسی که قصد کارآفرینی و تولید کننده در این استان را داشته باشد حمایت کامل خواهیم کرد و شرایط استان را برای جذب سرمایه گذاری مهیا خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: نیاز مردم و دستگاه های مختلف استان باید با تولیدات داخل استان تامین شود و واردات آنچه در استان تولید می شود به خارج از منطقه مناسب نیست.

  پرواز همایی به دلیل بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان بستری شده است

دیدگاهتان را بنویسید