بیت المال را حفظ کنید/ برای حل مشکل از مدیران جسارت نکنید

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده سخنگوی ولی فقیه در هرمزگان در دیدار با دادستان و مدیرکل جدید دادگاه ملی هرمزگان گفت: استانداران در اقشار مختلف هستند. .

وی خواستار اصلاح برای بازگرداندن اعتماد مردم شد و گفت: دولت برای تحقق اهداف توسعه ای خود در همه زمینه ها اعم از اقتصادی، اجتماعی و سیاسی باید از حمایت مردم برخوردار باشد. به همین دلیل است که بازگرداندن اعتماد مردم باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به اینکه برخی مبلغ را افزایش می دهند فساد وی گفت: این باید در جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

وی تصریح کرد: بسیاری از اشتباهات صورت گرفته در سیستم ناشی از ناآگاهی از قوانین و نبود نیت بدی است و برخی دیگر از اشتباهات مربوط به مدیری است که در شرایط سخت می خواهد آگاهانه و خلاقانه تصمیم بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با تاکید بر اصل پیشگیری از عمل بر عمل، ادامه داد: یکی از راهکارهای رفع این مسائل، اطلاع رسانی اشتباهات جمعی مدیران و برگزاری دوره های آموزشی برای آشنایی با خطاهای ناشی از آن است. به ناآگاهی از قوانین و مقررات

وی تصریح کرد: در بسیاری از موارد مدیران می توانند با هماهنگی با نهادهای نظارتی در شرایط سخت برای حل مشکلات تصمیم گیری کنند که در آینده مشکلی ایجاد نکند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: نظارت یک اصل بسیار مهم در صیانت است خزانه داری اما باید مراقب بود که به مدیران جرأت ندهیم تا مدیر وارد عرصه قدرت شود.

  رکود در تهران در چهار سال گذشته ایجاد شده است

وی با تاکید بر اهمیت ترک موضوع عملکرد مدیران، گفت: در صورت عدم توجه کافی به موضوع ترک عملکرد مدیران، مدیران بر این باورند که با کار و تصمیم گیری های مختلف در بخش های مختلف، با حقوقی مواجه خواهند شد. با چالش مواجه می شود و به تدریج غیرفعال می شود.» و کم کاری منجر خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به رویکرد جدید دیوان محاسبات گفت: ناظران نیز با توجه به توانمندی های خود در تلاش هستند علاوه بر آن به هدف واحدی دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید