برگزاری دوره تخصصی انتخاب عالی با رویکرد مهارت انتخاب همسر

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، حجت الاسلام حامد احتمام گفت: در راستای توانمندسازی خانواده ها دوره آموزشی تخصصی با انتخاب های عالی با رویکرد مهارت آموزی. انتخاب شوهر ویژه دختران اصفهانی برگزار می شود.

وی گفت: یکی از مهم ترین عوامل ثبات و استحکام خانواده که رضایت از زندگی را به همراه دارد، انتخاب آگاهانه است.

این مقام مسئول مهم ترین عامل طلاق در کشور را عدم انتخاب آگاهانه عنوان کرد. سرویس تبلیغات اسلامی اصفهان وی با توجه به رسالت اصلی خود در کاهش آسیب های اجتماعی، دوره تخصصی بهترین انتخاب را در نظر گرفته است تا بتواند انتخابی عاقلانه را برای دختران اصفهانی داشته باشد.

معاون فرهنگی و تبلیغاتی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه، ممکن است شرایط ازدواج برای برخی از جوانان به موقع فراهم نباشد و ازدواج به موقع محقق نشود، به طوری که در در این دوره علاوه بر تبیین شاخص‌های انتخاب موفق، خودکنترلی و تاب‌آوری به عنوان زندگی عفیفانه که یکی از اهداف دوره می‌باشد، توضیح داده می‌شود.

وی گفت: این طرح در فاز اول مصادف با ولادت حضرت زهرا (س) تا میلاد حضرت علی (ع) به عنوان زوجی موفق و آسمانی برای 17 تا 30 دختر اصفهانی ساکن شاهین شهر، برخوار، خوراسگان، کوهپایه است. و محمود آباد به صورت حضوری و مجازی و بقیه شهرستان ها فقط به صورت مجازی امکان پذیر است و برای هر شهری که تعداد ثبت نام کنندگان آن به حد نصاب برسد دوره به صورت حضوری در این شهرستان برگزار می شود.

  حملات مرگبار عربستان به یمن

حجت الاسلام احتام تاکید کرد: از حضور اساتید برجسته در این حوزه بهره مند خواهیم شد و پس از پایان هر جلسه مشاوران توانمند شخصا در انتخاب همسر و خویشتن داری مشاوره خواهند داد.

معاون فرهنگی و تبلیغاتی سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در پایان با بیان اینکه ثبت نام تا روز شنبه 2 بهمن ماه سال جاری فعال است، گفت: علاقه مندان می توانند به صورت رایگان از طریق dte.bz/ bartar ثبت نام کنند و در دوره ای که آغاز می شود شرکت کنند. در روز یکشنبه 23 فوریه.

دیدگاهتان را بنویسید