بازدید امام جمعه قم از مساجد با مدیران استانی

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله سید محمد سعیدی وی در نشست پاسخگویی به سوالات خبرنگاران در سال آستان مقدس بانوی کرامت، گفت: امیدواریم این جلسات بتواند هر چه بهتر و بیشتر فرهنگ و دیگر ابعاد شهر مقدس قم را ارتقا دهد.

وی با تاکید بر لزوم تداوم جلسات با خبرنگاران خاطرنشان کرد: یکی از خواسته های خبرنگاران که مطرح شد حضور این کشور در بین مردم بود که این حضور از طرق مختلف محقق می شود هر چند در بین مردم حضور داشتیم اما خبرنگار و عکاسی وجود ندارد و اطلاعاتی ارائه نشده است اما این حضور بیشتر خواهد شد.

امام جمعه کوم با بیان اینکه تشکیل شورای رسانه به همراه شورای فرهنگ عمومی نیز یک پیشنهاد رسانه ای است که اداره کل جهت گیری باید سازوکار آن را اصلاح کند، افزود: میراث فرهنگی نیز پیوند خورده است و اگر خدا بخواهد ابلاغ می شود. و خودمان بر آن تاکید خواهیم کرد.

مرشد حرم بانو کرامت با اشاره به اینکه بازدید از حرم برای خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز در نظر گرفته شده است، افزود: باید حضوری همه جانبه و با هماهنگی آموزش و پرورش و مدیریت و سایر نهادها انجام شود.

وی با تاکید بر تسهیل روند جذب کارکنان افتخاری رسانه به حرم که ساز و کار آن در حال بررسی است، گفت: این پیشنهادات است.

نماینده ولی فقیه در استان قم افزود: اقدامات مختلفی برای تحت پوشش قرار دادن مستمر خادمین و برگزاری دوره های آموزشی برای بهبود رفتار خادمان با زائران در حال انجام است و در صورت وجود کاستی به دوستان تذکر می دهیم. “.

  کنترل شیمیایی و فیزیکی علف های هرز خراسان رضوی

دیدگاهتان را بنویسید