بارگیری و ارسال فوری 20000 تخته پتوی کمکی به استان های کرمان و هرمزگان

خبر عجیب

شفقنا- جمعیت هلال احمر اعلام کرد: ۲۰ هزار تخته پتو برای کمک به سیل زدگان استان های هرمزگان و کرمان به سازمان امداد و نجات اهدا شد.

به گزارش شفقنا از جمعیت هلال احمر، امروز چهارشنبه 30 دی ماه با تلاش کارگران شرکت صنایع نساجی کرسنت 20 هزار پتوی امدادی برای کمک به سیل زدگان جنوب کشور بسته بندی، بارگیری و ارسال شد.

مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران افزود: از 20 هزار تخته پتوی ارسالی امروز، 10 هزار تخته به استان هرمزگان و 10 هزار تخته برای کمک به سیل زدگان به استان کرمان ارسال شد.

محمدرضا امیریان گفت: در دو هفته اخیر که هموطنان درگیر سیل شده اند 60 هزار پتوی امدادی و 4 هزار چادر برای کمک به سیل زدگان به سازمان امداد و نجات هلال احمر ارسال شده است.

وی توانمندی و ظرفیت بالای شرکت نساجی هلال ایران در زمینه محصولات کمکی را یکی از سرمایه های ارزشمند جمعیت هلال احمر می داند که توانایی تولید و ارسال سریع اقلام کمکی مانند چادر و پتو برای هموطنان را دارد. بحران

لازم به ذکر است، شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از زیرمجموعه های جمعیت هلال احمر است که در زمینه کمک رسانی فعالیت می کند و نقش مهمی در تامین اقلام در بلایا و بحران ها دارد.

  حضور 44 متسابق از 9 استان کشور در مسابقات آزاد آجرچینی

دیدگاهتان را بنویسید