استاندار تهران تاکید کرد: ضرورت ساماندهی ۴۸ سایت صنعتی در استان تهران

خبر عجیب

شفقنا، استاندار تهران با تاکید بر لزوم ساماندهی 48 شهرک صنعتی در استان تهران گفت: البته شهرک های صنعتی استان تهران باید ساماندهی شود که این امر نیز از سوی دولت در حال پیگیری است.

به گزارش شفقنا، محسن منصوری در بازدید از شهرستان قدس و واحدهای صنعتی آن شهرستان، گفت: بی شک در رابطه با 48 سایت صنعتی در استان تهران به زودی اقدام جدی و موثری انجام خواهد شد. این اقدام از سوی دولت برای ساماندهی اماکن صنعتی استان تهران در حال پیگیری است.

وی افزود: یکی دیگر از موضوعاتی که در سفر به شهر قدس مطرح شد، تجاوز به حریم خصوصی در آن شهر است که در برخی مناطق و خیابان ها با مشکل تفکیک مواجه است. بدون شک بحث حریم در مناطق مورد بحث با شهرداری تهران به طور کلی حل شده است اما همچنان مسائلی در شهر وجود دارد که با در نظر گرفتن همه ملاحظات باید توسط استاندار حل و فصل شود. مسلماً مطلوب نیست که یک خیابان در شهر چند متولی داشته باشد. بنابراین باید این مشکل در داخل شهر حل شود.

استاندار تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر لزوم پیگیری تمامی مصوبات برای سفرهای شهری گفت: برخی از مشکلات در استان تهران با موانع قانونی مواجه است که نیاز به رسیدگی دارد و قطعا رفع نخواهد شد. کوتاه مدت؛ به عنوان مثال در شهر قدس از یک کارخانه خودروسازی بازدید کردیم که درخواست تغییر کاربری زمین با متراژ وسیع را داشت که پس از بررسی کاربری باید تغییر کاربری داده شود که زمان بر است. همچنین در بازدید از صنایع نفت این شهرستان در تامین مواد اولیه با مشکل مواجه شد و دستورات لازم برای تسهیل در تامین مواد اولیه این مجموعه داده شد.

  پرسپولیس | عبدی به فوتبال اروپا می رود؟

منصوری در خصوص نتایج بازدیدهای شهرستانی و تلاش برای رفع موانع تولید در استان تهران گفت: پس از سفرهای شهرستانی تاکنون 67 مصوبه داشته ایم که تمامی مصوبات به تصویب دبیرخانه کارگروه و تهران رسیده است. معاون اقتصادی

وی تاکید کرد: برخی پرونده ها باید از حوزه های مختلف مطرح شود یا دارای موانع قانونی باشد که باید توسط دولت و مجلس پیگیری شود. بنابراین برخی از پرونده ها روند و روند طولانی تری دارند که البته برخی مصوبات با مشکلات قانونی مواجه است و یا امکان اجرای قانونی آنها وجود ندارد و قطعا این موارد شفاف سازی می شود.

خبر قبلیروسیه: ما به اوکراین حمله نظامی نخواهیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید