ادامه فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان تا ظهر امروز

ادامه فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان تا ظهر امروز

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان، پیش بینی می شود سامانه بارشی در هرمزگان تا ظهر امروز ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان، امروز پیش بینی می شود فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط استان هرمزگان ادامه داشته باشد. با توجه به حرکت کند این سامانه به جز مناطق شرقی، سامانه بارشی از شدت کمتری پیش بینی می شود.
گفتنی است اثرات این سامانه در استان هرمزگان در بعدازظهر به تدریج کاهش می یابد.
با اخطاریه سازمان هواشناسی هرمزگان، توصیه می شود از اقامت در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق کوهستانی خودداری شود و با توجه به کاهش دما، اقدامات لازم برای حفاظت از محصولات کشاورزی و ویژه انجام شود. اقدامات در تمامی بنادر و بنادر استان.
بر اساس تحلیل نمودارهای هواشناسی هرمزگان، دریا به ویژه در خلیج فارس از ظهر با وزش باد شدید شمال غربی نسبتا مواج و در روز پنجشنبه با تداوم وزش باد شدید شمال غرب در تمامی مناطق، دریا مواج خواهد بود.
بر این اساس اداره کل هواشناسی هرمزگان گزارش داد: از نظر دما کاهش محسوس کمینه دما از امشب تا اوایل هفته آینده در بیشتر مناطق استان به ویژه نواحی شمالی پیش بینی می شود.
لازم به ذکر است از بعدازظهر پنجشنبه تا جمعه (3 بهمن) وزش باد شمال غربی در تمامی مناطق دریایی افزایش محسوسی خواهد داشت که موجب طوفان در دریا می شود و علاوه بر ترافیک خطرناک دریایی، احتمال خسارت به سواحل و بندر نیز وجود خواهد داشت. امکانات

  آغاز عملیات خیمه گاه با رویکرد مهدویت و معنویت

دیدگاهتان را بنویسید