اتحاد و هماهنگی نیروهای مسلح دشمن را ناامید می کند

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، سردار سید مجتبی فدا در حاشیه نشست تعاملی فرماندهان نیروی انتظامی با فرماندهان مقاومت بسیج و سپاه با بیان اینکه وقتی بلاتکلیفی وجود دارد، فرماندهی سپاه، ارتش و نیروی انتظامی با هم وارد میدان می شوند و نه اجازه می دهد تا به مردم آرامش، وحدت و هماهنگی مثال بزنید نیروهای مسلح وی کشور را مایه یأس دشمن توصیف کرد.

وی با قدردانی و تشکر از سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان، فرماندهان و جانشینان انتظامی شهرستان ها گفت: حوزه های مقاومت بسیج و سپاه از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است که پلیس می تواند جرایم را پیش بینی، پیشگیری و کنترل کند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرم را بسیار مهم خواند و گفت: هرچه در این زمینه بیشتر تلاش کنیم هزینه های کنترل و مقابله با جرایم کمتر می شود و در این راستا رضوان الله تعالی علیه گشت‌های با هدف راه‌اندازی پیش‌بینی و پیشگیری نیز باید سازماندهی و هدفمند شوند.

وی در ادامه به تشریح انسجام، هماهنگی و همکاری فرماندهی انتظامی با بسیج و سپاه در جهت ایجاد شرایط امنیتی بهتر و مساعدتر برای مردم پرداخت و گفت: به همین منظور همایش های فصلی در طول سال برگزار می شود. . این نشست نیز به منظور تقویت بیشتر این هماهنگی برگزار شد.

سردار فدا وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی شبانه روز تلاش می کنند تا شرایطی را فراهم کنند که امنیت و آرامش مردم را به خطر نیندازد، افزود: مشکلات و دغدغه های مردم در دولت فعلی وجود دارد. کار او برای خدمت مانده است.

  انفجار در منطقه شیعه نشین غرب کابل

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه در دوران کنونی بیش از دوران دفاع مقدس به حضور مردم در صحنه و مشارکت آنان در امنیت، آرامش و آبادانی کشور نیاز داریم، گفت: در این دوران بیش از دوران دفاع مقدس نیاز است. فضای مجازی با سیاه نمایی و بزرگ نمایی مشکلات، فاصله گرفتن از مردم و مسئولان و ناکارآمد ساختن نظام به دنبال پیشبرد برنامه های خود است و از این رو لازم است مردم بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشند و فریب بازی های سیاسی دشمن را نخورند.

دیدگاهتان را بنویسید